FBC Vikings Kopřivnice - Dorostenci

Dorostenci se na domácím turnaji prali o body, ale nestačilo to

V neděli se prvoligoví dorostenci představili na domácí hale SOU. Na kopřivnické družstvo čekal náročný dvojzápas proti týmům ze špičky tabulky a to FBC Ostrava a Gullivers Brno. Ani v jednom utkání kopřivničtí mladíci neuspěli, ale v obou zápasech podali velice bojovný výkon, který zaplněná tribuna bouřlivě ocenila.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava x FBC Vikings Kopřivnice 9:2 (2:1, 3:1, 4:0)

Proti jednomu z nejlepších mužstev soutěže to měli mladí vikingové hodně těžké. Zahájili hodně defenzivní taktikou a  do poloviny zápasu dokázali z mnohem kvalitnějším soupeřem držet krok. Pak se ukázala kvalita Ostravy, která trestala i ty nejmenší chyby.

Branky vstřelili Purmenský a Kostelník

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers x FBC Vikings Kopřivnice 7:5 (2:2, 2:0, 3:3)

Ve druhé utkání nastupovali kopřivničtí florbalisté opět s velkou defenzívou. Byli však brněnským vyrovnaným soupeřem a prosazovali se střelecky. Na začátku třetí třetiny sice Guliveři brankově odskočili, ale Vikingové se  mohutným tlakem dotahovali a sahali po bodu, který by si za předvedenou hru určitě zasloužili.

Branky vstřelili Jiří Toman 2, Jan Toman, Grobař, Kostelník

"Předvedená hra, nasazení, bojovnost, Toto vše nás dnes zdobilo. Kluci podali v obou zápasech výborný výkon a předvedli rodičům na tribuně, že mohou být kvalitním soupeřem i renovovaným týmům. Hlavně v druhém zápase jsme si ten bod zasloužili. Bylo to napínavé až do konce." Dodal po zápase trenér Dušan Hejč.

Kompletní výsledky 1. ligy dorostenců naleznete zde.

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.