FBC Vikings Kopřivnice - Dorostenci

Povedená sváteční neděle v Litovli

Povedený výlet do Litovle mají za sebou prvoligoví dorostenci. Poradili si s oběma brněnskými soupeři Hattrickem i Gullivers a vezou plný počet bodů.

FBC Vikings Kopřivnice x FBŠ Hattrick Brno 7:4 ( 1:1, 1:2, 5:1 )

I když se Kopřivnice dostala do vedení již v první minutě, na vítězství se nakonec hodně nadřela. Definitivně se odpor Hattricku podařilo zlomit až v desáté minutě poslední třetiny, když se Vikingům podařilo odskočit o dvě branky. Hosté se posléze pokoušeli zvrátit vývoj utkání v power-play, ovšem Friedel přidal sedmou pojistku a Kopřivnice tak mohla oslavovat plný bodový příděl.

Branky: Dobečka, Kopelec, Strakoš, Štěpán 4. a 7., Friedel 5. a 7.

 

Sanasport Gullivers Sokol Brno I x FBC Vikings Kopřivnice 1:2 ( 0:2, 0:0, 1:0 )

Guliveři v prvním utkání smetli Mohelnici 16:6 a budili očividný respekt, ale v utkání proti Kopřivnici byli jejich střelci bezzubí. Vikingům se podařilo otevřít skóre v osmé minutě, když David pohotově dorazil do brány odražený míček. Soupeř byl po inkasované brance natolik zaskočený, že se v dalším průběhu nezmohl vůbec na nic a těsně před koncem první třetiny inkasoval podruhé z hole Kopelce.

Ve druhé třetině už se soupeř osmělil, ale brankář Cochlar chytal velice spolehlivě. V poslední části se vikingové dostávali pod tlak a hrozili jen z brejků. V šesté minutě se utkání zdramatizovalo, když Brno snížilo na rozdíl jediné branky. Ale dorostenci poslední minuty zvládli na jedničku a překvapivě si připsali do tabulky další tři body.

Branky: David, Kopelec

 

Kompletní výsledky 1. dorostenců naleznete zde.

 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.