FBC Vikings Kopřivnice - Dorostenci

Dorostenci sehráli úspěšný turnaj v Otrokovicích

Prvoligoví dorostenci cestovali dnes až do Otrokovic, kde pokračovala 1. liga v místní hale na Štěrkovišti. Na turnaji se jim podařilo nakonec získat celkem čtyři body. V prvním utkání porazili poslední Vsetín vysoko 10:1. Ve druhém utkání nebyli kopřivničtí daleko od plného počtu bodů, ale soupeři ze Znojma se v posledních vteřinách podařilo srovnat na konečných 5:5. 

Florbal Vsetín x FBC Vikings Kopřivnice 1:10 (0:2, 0:5, 1:3)

Proti vsetínským florbalistům potvrdili vikingové roli favorita a od začátku byli jednoznačně lepším soupeřem. V první trochu rozpačité třetině dali vikingové dvě branky. V sedmé Buzek,asistoval Toman Jan a ve 14. minutě Michna po pěkné přihrávce Kostelníka. Ve druhé třetině se spustil brankostroj, kdy první dvě branky dal Kostelník a druhé Honza Toman.S přihrávka mi se podělili Michna,Buzek,Jirka Toman a opět Kostelník. Sedmou branku přidal Michna po přihrávce Kostelníka.  V třetí třetině nahrává před branku Štefánek a Šuslík krásnou střelou k tyči skóruje. O minutu se individuálně prosadí Janek.  A poslední desátou branku dává Buzek po přihrávce Kostelníka. Vsetínští v závěru brankou korigují výsledek.

TJ Znojmo LAUFEN CZ x FBC Vikings Kopřivnice 5:5 (3:2, 0:1, 2:2)

Znojmo bylo velmi těžký soupeř. Hraje o záchranu a v poslední době výrazně posílilo. Pravidelně sbírá body soupeřům v horních částech tabulky. Vikingové začali výtečně a ve třetí minutě vedou 2:0. Kapitán Goršanov dvěma střelami z dálky překonává znojemského brankáře. Naší hráči výtečně clonili,brankář nic neviděl. U druhé branky asistoval Šimek.Znojemští se nevzdávají a třemi brankami do konce třetiny otáčejí výsledek. Ve druhé třetině na hra rychlý spát. Hraje se od branky k brance a ve třinácté minutě Janek přihrává Štefankovi a je vyrovnáno. Ve třetí třetině neuplyne ani půl minuty a Kostelník po přihrávce Honzy Tomana zvyšuje na 4:3. O minutu později je vyrovnáno. Zápas směřuje k remíze,ale v poslední minutě se uvolní Kostelník a je to 5:4. Znojemští se nevzdávají, odvolávají brankáře a dvacet sekund před koncem vyrovnávají.

"Kluci hráli velmi dobře a od toho pramení i dobré výsledky. V brance dostal hodně prostoru brankář Filip Gril a předvedl se dobře. Tým se zkonsolidoval a pomalu stoupá výkonnostně nahoru. A to mě moc těší". Dodal po zápase trenér Dušan Hejč.

Sestava Vikings: Grill, Bartoň, Toman Jan, Toman Jiří, Buzek, Burýšek, Janek, Socha, Šuslík, Holáň, Kostelník, Michna, Šimek, Štefánek, Goršanov.

Kompletní výsledky 1. ligy dorostenců naleznete zde.

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.