FBC Vikings Kopřivnice - Dorostenci

Dorostenci vezou opět polovinu bodů!

Dorostenci na dnešním turnaji v Opavě vybojovali další tři body za jednoznačné vítězství nad Frýdkem Místkem. Ve druhém zápase už ale nestačili na zálohu Vítkovic.

FbC KOVO KM Frýdek-Místek
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

FBC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC Vikings Kopřivnice 2:8 (2:2,0:4,0:2)

Proti poslednímu celku soutěže se zpočátku prosazovali vikingové těžko. Sice hned ve třetí minutě po přihrávce Poláška Holáněm otevírají zkóre, ale za dvacet vteřin je vyrovnáno. A o tři minuty místečtí dávají druhou branku a na vikingy jakoby padla malá deka. Faulujeme hrajeme dvakrát oslabení. Naštěstí specialista na oslabení Socha vyrovnává. Dlouhou přesnou přihrávkou ho našel Michna. Tato branka vikingy probudila a od té doby jsou jednoznačně lepším týmem. Ve druhém třetině čtyřmi brankami rozhodli zápas. Na všech čtyřech měl podíl Robert Socha.Tři dal a na jeden nahrál. Na začátku třetí třetiny dává Socha po krásné přihrávce Holáně svoji pátou branku. Pět minut před koncem se před branku pěkně uvolní Holáň a dává poslední osmou branku.

"Kromě pevní třetiny, kde jsme se chvilku trápili, jsme opět předvedli výborný výkon. Byly k vidění nádherné kombinace přes celé hřiště, zakončené do prázdné branky. Hlavně naše první pětka předvedla výborný výkon. Exceloval Socha se svými pěti brankami a jednou asistencí. Výrazně byl vidět Michna. Potěšil mě několika krásnými přihrávkami přes celé hřiště. Začíná vidět hru před sebou. Ale celá lajna hrála perfektně. Konečně nám začíná fungovat přesilovka. Jen tak dál!" dodal po zápase trenér Dušan Hejč

 

FBC Vikings Kopřivnice - 1. SC Tempish Vítkovice B 3:5 (1:3,0:0,2:2)

Jak je pro vítkovické zápas důležitý svědčila sestava se kterou dorazili k zápasu. Celá první řada starších žáků a tři kvalitní hráči A čka, z nichž jeden je mezi prvními třemi v kanadském bodování. A bylo z toho zajímavé a rychlé utkání. Dlouho se hrálo bez branek se šancemi na obou stranách. Pak přišla smutná osmá minuta, kdy vikingové inkasovali během minuty tři branky. Naštěstí vikingy zvedla branka Davida,který se výborně zorientoval před brankou soupeře a doklepl odskočený míč. Druhá třetina proběhla bez branek s několika šancemi na obou stranách. Na začátku třetí třetiny soupeř střílí čtvrtou branku, ale vikingové hned kontrují. Po přihrávce Küffera prostřelí Kusz všechno včetně brankáře. Vikingové se zvednou k náporu a vytvoří si několik slibných šancí, avšak bez užitku. Naopak soupeř jednu využívá. Naději vykřeše svou brankou Libiger, Trenéři si berou oddychový čas, ale už se nic nezměnilo.

"Byl to výborný zápas.Kluci se snažili a poctivě makali Soupeř nás nepřehrál. Mrzí mě,že jsme mu darovali branky po našich velkých chybách. Byly někdy hodně školácké. Těch se musíme vyvarovat, jinak proti lepšímu soupeři neuspějeme. Ale podali jsme velmi dobrý výkon. Svůj debut si dneska odehrál Martin Matula. Zahrál dobře. Ale čeká ho ještě hodně práce, aby se dotáhl na ty nejlepší" dodal po zápase Dušan Hejč

 

sestava Vikings :  Grill, Kelnar, Michna, Polášek, David, Socha, Holáň, Hýnar, Küffer, Kusz, Libiger,Melčák, Matula

 

Kompletní výsledky 2. ligy dorostenců nejdete zde.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.