FBC Vikings Kopřivnice - Neligové Turnaje - Dorostenci

Dorostenci v Olomouci druzí

Moravian Cup logo 2 mistoKopřivničtí dorostenci úspěšně zahájili sezónu hezkým druhým místem na turnaji FATPIPE MORAVIAN CUP. Silně obsazený turnaj dokonale prověřil připravenost Vikingů. V prvním utkání ve skupině porazili prvoligové Okřísky u Třebíče 3:2. Druhé utkání skončilo také úspěchem Vikings, když porazili Uničov 5:0. I ve třetím utkání zvítězili Kopřivničtí 5:0 a to nad Prostějovem. Tímto si zajistili první místo ve skupině. Ve čtvrtfinále si naši hladce poradili s druholigovým Dragons Kyjov 7:0. V semifinále opět narazili na Okřísky, které tentokrát porazili 4:2.

Finálovým soupeřem se staly Vítkovice. Ty však byly bohužel nad naše síly. Ostravští hráči byli výkonostně o třídu výše a zvítězili 7:1. Přesto je druhé místo úspěchem a výborným začátkem sezóny.

"S výsledkem na turnaji jsem velmi spokojen a potěšil mě i přístup a nasazení hráčů. Dali do toho mnoho sil. Mimo finále jsme zvítězili ve všech pěti zápasech, přičemz jsme inkasovali pouze čtyři branky. Tři zápasy jsme dokonce uhráli s nulou. Doufám, že takto budeme poračovat dál." ohlédl se za úspěšným vystoupením svých svěřenců na turnaji Dušan Hejč.

Komentáře   

 
Marek Jehlár
#1 Marek Jehlár 2015-09-15 10:57
Dobrá práce a pěkný výsledek! Gratulace!
 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.