FBC Vikings Kopřivnice - Neligové Turnaje - Dorostenci

Dorostenci v Olomouci druzí

Moravian Cup logo 2 mistoKopřivničtí dorostenci úspěšně zahájili sezónu hezkým druhým místem na turnaji FATPIPE MORAVIAN CUP. Silně obsazený turnaj dokonale prověřil připravenost Vikingů. V prvním utkání ve skupině porazili prvoligové Okřísky u Třebíče 3:2. Druhé utkání skončilo také úspěchem Vikings, když porazili Uničov 5:0. I ve třetím utkání zvítězili Kopřivničtí 5:0 a to nad Prostějovem. Tímto si zajistili první místo ve skupině. Ve čtvrtfinále si naši hladce poradili s druholigovým Dragons Kyjov 7:0. V semifinále opět narazili na Okřísky, které tentokrát porazili 4:2.

Dorostenci se chystají přípravný turnaj

Moravian Cup logoDorostenecké družstvo Kopřivnice finišuje přípravu na novou sezónu. V sobotu se svěřenci trenéra Hejče účastní 1. ročníku mládežnického turnaje FAT PIPE MORAVIAN CUP v Olomouci. Na turnaji budou startovat další týmy z regionu, ale dorazí i tým Vítkovic. Půjde určitě o kvalitní herní prověrku před startem nového ročníku florbalových soutěží a bude určitě jasnější jak je na tom kopřivnické družstvo po herní stránce po letní přípravě.

Triumf na Nisa Open

Skvělého výsledku se podařilo dosáhnout kopřivnickým hráčům na mládežnickém turnaji Nisa Open v Liberci. V prestižní kategorii BU18 vybojovali 1.místo.