• header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_05.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3479352
Dnes
Včera
Minulý měsíc
364
4553
164408

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Další stříbro pro elévky!

el bohumin

Druhou polovinu sezóny otevřeli mladí vikingové na turnaji v Bohumíně, kde se v kopřivnických dresech objevilo hned několik nováčků. Všichni se ale rychle otřepali a svými výkony pomohli týmu k celkovému druhému místu.

Elévové uzavřeli první část sezóny třetím místem v Orlové

elevove 023

Někteří hráči vyměnili hokejku za berle, jiné skolila chřipka a tak odjíždělo na turnaj do Orlové pouhých osm hráčů do pole a tři gólmani. Mezi nimi si odbyl premiéru Adam Kuběna, který si vedl velice dobře.

Elévové v Havířově druzí

Letos se poprvé kopřivničtí elévové podívali do Havířova, kde odehráli další povedený turnaj a s bilancí jedné remízy, dvou výher a jedné prohry skončili na pěkném 2. místě.

Elévové v Paskově druzí!

V sobotu se elévové vydali na další turnaj do nedalekého Paskova a vedli si znamenitě. Za tři výhry a jednu prohru s domácím Paskovem si vybojovali krásné druhé místo.

Elévové nadělovali v Rožnově!

nahled elevove rpr 6 10 2019V neděli se naši elévové vydali přes kopec do nedalekého Rožnova, kde odehráli svůj druhý turnaj. Teplota ve sportovní hale na Koryčanských pasekách připomínala spíše zimní stadion než halu pro florbalový turnaj. Mladým vikingům chladné prostředí evidentně nevadilo, protože všechny své soupeře dokázali jednoznačně zdolat.

Elévové na domácím turnaji třetí

Elévové bojovali o víkendu na domácím turnaji proti zvučným soupeřům a obsadili v konečném účtování třetí příčku. S turnajovou bilancí dvou výher, remízy a prohry

Na domácí půdě první!

elevove koprivnice 4 5 2019 nahledNejmladší Vikingové zakončili sezónu na domácí půdě. Po celou sezónu podávali skvělé výkony a ve Vikings Aréně tomu nebylo jinak. Nebylo to nic jednoduchého, ale po bojích s Paskovem, Frýdkem Místkem, Rožnovem a Havířovem si Kopřivnice vedla nejlépe a brala zlaté medaile!

Elevové ovládli turnaj v Českém Těšíně

nahled elevove turnaj cesky tesin 7 4 2019Kopřivničtí elevové odcestovali na turnaj do Českého Těšína v plné sestavě a bylo to znát. Vikingové nepoznali chuť porážky a po čtyřech vyhraných zápasech brali zasloužené zlato. Naši skvělí fanoušci taktéž ovládli celou místní halu. 

Bronzová placka z Havířova

Na turnaji v Havířove rozhodoval rozdíl mezi počtem vstřelených a obdržených branek. První tři týmy měli jeden prohraný zápas. Kopřivnice dopadla "nejhůře" s nejmenším brankovým rozdílem a obsadila konečné 3. místo! 

Elevové vyrazili do bojů v šesti hráčích

Nejmladší vikingové odcestovali do Oder pouze v 6-ti hráčích do pole. Bez střídán to bylo velice namáhavé, ale kluci se s tím poprali jak se sluší a patří. Zaslouží velkou poklonu za předvedený výkon. Naši skvělí fanoušci tahali borce kupředu. Dvě výhry a dvě prohry pro nás znamenaly skvělé třetí místo na turnaji!

verze pro mobil | standardní verze