• header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_01.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3480103
Dnes
Včera
Minulý měsíc
1115
4553
164408

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Elévové v Krnově bronzoví

elevove krnov 5 3 16 nahledZ dalekého Krnova přivezlo nejmladší kopřivnické družstvo bronzové místo. Na ligovém turnaji si kopřivničtí hráči připsali dvě vítězství nad domácím Krnovem a Frýdkem-Místkem, ale také dvě porážky se Škorpiony Ostrava a Opavou. Výsledkem bylo konečné 3. místo.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE X FBK ŠKORPIONI OSTRAVA 13:16

Deset statečných se v brzkých ranních hodinách dopravilo do Krnova. Hned v úvodu na nás čekal těžký soupeř z Ostravy. Historie vzájemný zápasů hovoří ve prospěch Škoprionů, čímž jsme se samozřejmě nenechali zaskočit před utkáním. Mladí kluci byli vedeni spíše k obrané hře a to i kvůli malému počtu hráčů. Byl to velký boj o každou vstřelenou branku, Vikingové plnili taktické pokyny na výbornou, ale zkušenější a poměrně starší družstvo hostů si dokázalo udržet mírný náskok. Vikingové po velkém boji prohráli těsně 13:16.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE X FBC FRÝDEK MÍSTEK 16:10

V druhé zápase, nás čekal přijatelnější soupeř z Frýdku Místku. První poločas byl velice vyrovnaný a to jen díky skvěle chytajícím brankářům. Kopřivnice měla mírnou herní převahu, ale koncovka mladých střelců nebyla přesná. V druhém poločase tomu byl jinak, Vikingové se začali prosazovat a začaly vycházet i secvičené standardní situace, které končily až za zády hostujícího brankáře. Kopřivnice za podpory nejlepšího fanklubu rodičů dotáhla utkání do vítězného konce.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE X FBC ORKA KRNOV 17:9

K dalšímu zápasu se nejmladší borci postavili proti domácímu Krnovu. Pro nás opět velice hratelný a přijatelný soupeř, ve kterém jsme očekávali plný bodový zisk. Očekávání se naplnila i díky „4tému hráči na hřišti, kterými byli fanoušci“. Rychle vstřelené branky v úvodu nám umožnily určovat tempo hry. Vikingové trestali chyby v rozehrávce a pěknými kombinacemi si dokázali vytvořit poměrný náskok, který jsme si dokázali pohlídat.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE X S.K. P.E.M.A. OPAVA 7:23

V souboji o konečné druhé místo jsme se utkali s Opavou. Našim malinkým a bojovným dravcům docházely síly. V posledním utkání jsme mohli pouze překvapit a to se nám bohužel nepodařilo. Zkušenější, větší a hlavně starší tým z Opavy udělil Vikingům lekci produktivity. I přesto bychom chtěli kluky pochválit za snahu i bojovnost při jednoznačném výsledku. Ze zápasu jsme si odnesli dobrou zkušenost do dalších bojů. V konečném zúčtování si Vikingové odvezli zasloužené třetí místo.

Kompletní výsledky MS ligy elévů naleznete zde.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze