4553
164408

FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Elévové na domácím turnaji vybojovali 4. místo

elevove 3 4 2016 Koprivnice nahledDnešní dopoledne patřilo na sportovní hale SOU v Kopřivnici mladým elévkům. Proběhl tam předposlední turnaj Moravskoslezské ligy a kopřivnické mladé naděje na turnaji skončily na 4. místě. I přes velice početnou a hlučnou podporu rodičů a fanoušků to dnes na medailové umístění nestačilo. Výsledky ovšem nejsou až tak důležité hlavní bylo, že všichni strávili pěkné sportovní dopoledne.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x S.K.  P.E.M.A OPAVA 13:17 ( 5:8 , 8:9 )

V ranních hodinách se mladí Vikingové střetli se soupeřem z Opavy. Průběh zápasu byl vyrovnaný a šance si dokázaly vytvořit oba celky. Herní projev Vikingů nebyl špatný ale chyběla touha po vítězství a nasazení, které bylo na straně Opavy. Vikingy nedokázalo probudit ani skvělé publikum, které mladé naděje podporuje celou sezonu a zaslouží si velké poděkování jak od kluků, tak od trenérů. Opava tento zápas ovládla a zaslouženě si připsala první vítězství.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x FBK ŠKORPIONI OSTRAVA 5:23 ( 2:12 , 3:11 )

Druhý zápas Kopřivnici vůbec nevyšel a od první sekundy bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a to bohužel z Ostravy. Škorpioni po celou dobu kontrolovali a určovali tempo hry a v první půli nasázeli  12 branek do sítě Kopřivnice. Druhý poločas byl totožný s prvním a Kopřivnice musela skousnout druhou porážku na turnaji.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x FBC DDM SRDCOVKA ČESKÝ TĚŠÍN 16:14 ( 9:8 , 7:6 )

Do třetího zápasu nastoupila Kopřivnice, tak jak ji známe. Kluci předvedli velkou bojovnost a touhu urvat první výhru. Zápas byl celých 24 minut velice vyrovnaný a do poslední sekundy nebylo jasné, kdo zvítězí. Vikingům se povedlo využit šance, které si dokázali vytvořit bojovnou hrou a také proměnit několik samostatných nájezdů. Na světelné tabuli po dvou poločasech svítilo skore 16:14 z pohledu domácích a Kopřivnice se mohla radovat z první výhry.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x SK DOMASLAVICE 11:18 ( 5:7 , 6:11 )

Poslední zápas domácího turnaje Vikingům nevyšel. V první půli to vypadalo, že Kopřivnice si může připsat další bodík, ale po přestávce Vikingům došel dech a  soupeř dokázal jednoznačně ovládnout hru. Obranná hra se Kopřivnici rozsypala na malé kousky a často lovila míček ze své klece. Vikingové se rozloučili prohrou 11:18.

Kompletní výsledky MS ligy elévů naleznete zde.