• header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_08.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3480102
Dnes
Včera
Minulý měsíc
1114
4553
164408

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Elévové vybojovali na Dubině bronzové místo

elevove dubina 27 11 16 nahledDružstvo kopřivnických elévů cestovalo do nedaleké Ostravy, konkrétně na SC Dubina, kde oddíl Vítkovic pořádal další z turnajů MS ligy elévů. Turnaj nezačal pro mladé kopřivnické hráče příliš dobře. V úvodních dvou zápasech podlehli domácím Vítkovicím i Karviné. Pak si ovšem připsali těsnou výhru nad Torpedem Havířov týmem žlutých a v posledním utkání výrazně zdolali i Torpedo tým černých. V konečném účtování mohla Kopřivnice slavit pěkné 3. místo.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x 1.SC TEMPISH VÍTKOVICE ALIGÁTOR 7:12 ( 4:4, 3:8)

K rannímu zápasu nastoupili naši elevové proti Vítkovicím. Nabitý kádr domácích bylo těžké překvapit. Vikingové vstoupili do utkáni velmi dobře, ale soupeř byl výrazně proti. Utkání bylo v dobém tempu, kluci bojovali co to šlo, ale náskok domácích se už dohnat nepodařilo. Díky bojovnosti a dobře předvedené hře nás nemusí porážka tolik mrzet.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE  x  1.FBC KARVINÁ 10:15 ( 4:9, 6:6)

Druhý zápas a další těžký soupeř, tentokrát z Karviné. V úvodu to bylo trošku opatrné z obou dvou stran, ale po páru vstřelených branek se hra výrazně změnila. Balon lítal z jedné strany na druhou a brankáři měli plné ruce práce. Po poločase se pokračovalo v aktivní hře. Kopřivnice nechtěla dát soupeři nic zadarmo. V závěru jsme se snažili dohnat soupeře, ale ten nenechal nic náhodě a pohlídal si své vedení.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE  x  FLORBAL TORPEDO HAVÍŘOV ŽLUTÍ 20:19 ( 7:13, 13:6)

Vikingové do třetího zápasu nastoupili s jediným cílem, přerušit šnůru proher.  Havířov se prezentoval výbornou hrou jak v útoku, tak i v obraně. První poločas jednoznačně ovládl Havířov, který kontroloval hru a sázel branky, kterými si dokázal vytvořit solidní náskok. Do druhé půle ovšem nastoupilo úplně jiné mužstvo z Kopřivnice. Mladí Vikingové na hřišti ožili a vyrovnali se soupeři na všech frontách. Kopřivnice začala sázet do soupeřové svatyně branku za branku a skore se postupem času začalo vyrovnávat.  Vikingové za svou snahu byli patřičně odměněni a závěrečnou tečku velkého obratu dokonal Janek Richard, který poslední sekundu zápasu otočil skore v prospěch Kopřivnice.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE  x  FLORBAL TORPEDO HAVÍŘOV ČERNÍ 17:5 ( 7:2, 10:3)

Vikingové posilněni výhrou nad silným soupeřem nastoupili k poslednímu utkání, ve kterém je čekal opět Havířov. Tento tým má v kádru plno mladých nadějí, jak kluků,tak holek. Hru ovládla Kopřivnice, která toužila po další výhře a podle toho vypadala i hra. Vikingové soupeře zamkli a ohrožovali bránu. V první půli si Vikingové vytvořili 5-ti golový náskok a v závěrečném poločase přidali ještě více na obrátkách a předváděli hru, která musela potěšit každého rodiče, kteří své potomky podporuji ve velkém stylu na každém turnaji a za to jim patří velké DÍK.

Kompletní výsledky MS ligy elévů naleznete zde.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze