4553
164408

FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Elévové brali v Havířově bronz

clanek elevove havirov 21 01 17 nahledZnačně oslabená sestava elévů cestovala do Havířova v pouze osmi hráčích do pole, ale i přesto se podařilo vybojovat skvělou třetí turnajovou příčku. V Havířově se mladým kopřivničanům podařilo zvítězit proti FBC Ostrava a Opavě. Týmy Vítkovic a Torpéda byly dnes nad kopřivnické síly.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x FBC ČPP BYSTROŇ GROUP OSTRAVA 18:11 (13:5, 5:6)

Na úvod Vikingy čekal nepříjemný soupeř z Ostravy. Kopřivnice nastoupila v oslabené sestavě a na každém hřišti měla pouze jednoho hráče na střídání. Mladí Vikingové se této situace nezalekli a od první sekundy hráli ve vysokém tempu. O výsledku rozhodl první poločas, kdy Kopřivnice soupeři nedala šancí a dokázala vsítit 13 branek. V druhé půli se soupeř vzpamatoval a hra byla vyrovnaná. Vytvořené šance Ostravy eliminovali skvěle chytající brankáři a Kopřivnici se podařilo poprvé v sezoně vyhrát úvodní zápas.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x 1. SC TEMPISH VÍTKOVICE ALIGÁTOR 7:23 (5:11, 2:12)

Druhé utkání vyznělo jednoznačně pro soupeře, který od počátku kontroloval míček a oslabené Kopřivnici nedal šanci. V první půli se hra přelívala ze strany na stranu a Vikingům se dařilo bránit rychlé kontry Vítkovic. V druhé polovině bohužel Vikingové odešli fyzicky a soupeř předváděl pohledné akce, které většinou zakončil do odkryté branky. Kopřivnice si i přes snahu odnášela z druhého utkání debakl 7:23.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x FLORBAL TORPEDO HAVÍŘV ŽLUTÍ 13:18 (6:10, 7:8)

V dalším zápase nás opět čekal těžký soupeř a to domácí Havířov. Na Kopřivnických hráčích už byla viditelná lehká únava. V prvním poločase se lámal chleba, domácí si dokázali vytvořit mnoho šancí, které dokázali využít. Za to Kopřivnice se v koncovce trápila, velká snaha a bojovnost vstřelit branku nás stálo spoustu sil. Rozdíl branek po prvním poločase neznamenal vůbec nic a tak Kopřivnice neskládala zbraně a aktivně nastoupila o druhé půle. Nabitý kádr Havířov se však nenechal zaskočit a uhlídal si vedení z první poločasu.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x S.K. P.E.M.A. OPAVA 15:14 (7:7, 8:7)

Hned v úvodu si Kopřivnice dokázala vytvořit pěkný náskok 4 branek a vypadalo to na slibný průběh utkání. Avšak nedůraz v obraně a nepokrýváním hráčů jsme pustili soupeře zpět do hry.  Po první půli byl stav nerozhodný. Zápas, ve kterém nám šlo o třetí místo v celkovém turnaji. Proto byli naši borci vedeni k aktivní hře až do poslední minuty. S velkým štěstím se podařilo Vikingům vyhrát o jeden gól. Přes malý počet hráčů na turnaji to je velký úspěch. Kluci si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a nasazení.

Kompletní výsledky MS ligy elévů naleznete zde.