FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Elévové na domácím turnaji stříbrní

clanek elevove sou brezen nahledNejmladší kopřivnické družstvo elévů se v letošní sezóně představilo naposledy na domácí hale SOU a loučení to bylo úspěšné. V úvodním utkání si Kopřivnice připsala remízu s Vítkovicemi, poté podlehla pozdějšímu vítězi z Opavy a druhé místo si zajistili mladí kopřivničané vysokým vítězstvím nad FBC Ostrava.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE  x  1.SC TEMPISH VÍTKOVICE ALIGÁTOR 14:14 (4:4; 10:10)

Domácí turnaj byl nabitý silnými soupeři. Hned v prvním utkání čelili elévové početným Vítkovicím. Na naší straně byli pouze dva hráči na střídání, proto byla hra vedena spíše z obrany. Zápas začal opatrně z obou stran, ani jeden z týmu nechtěl udělat chybu a pustit tak soupeře do brankového trháku. První polovina skončila nerozhodně 4:4. S přibývajícím časem už nebylo na co čekat a hra se musela trošku otevřít. Atraktivní druhá půle přinesla spoustu branek. Každý gól stál naše hráče spoustu sil. Kopřivnice se dostala do tří-brankového vedení, ale bohužel si nedokázala rozdíl uhlídat. Po velké bitvě skončil první zápas nerozhodně.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE  x  S.K. P.E.M.A. OPAVA 18:26 (8:11; 10:15)

Naši elevové pouze v osmi hráčích do pole opět čelili velké převaze, tentokrát to byl tým z Opavy. Do utkání jsme nastoupili neaktivně, pouštěli jsme soupeře do vyložených šancí, neobsazovali hráče. Po velkých chybách si dokázala Opava vypracovat brankový rozdíl. Otáčet zápas s jedním hráčem na střídání je velice těžké. V druhé půli byli hráči vedeni k větší aktivitě a střelbě. Kopřivnice se dostala na dostřel, ale to nestačilo. Opava, celkový vítěz turnaje, si dokázala svůj náskok pohlídat a zaslouženě zvítězila o osm branek.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE  x  FBC ČPP BYSTROŇ GROUP OSTRAVA 24:13 (10:7; 14:6)

Na turnaj dojeli pouze tři soupeři, Havířov byl omluven. Tudíž poslední zápas. Celý turnaj byl vyrovnaný a v konečném zúčtování rozhodovalo skóre. Pokud jsme chtěli pomýšlet na celkové druhé místo, museli naši elévové vyhrát rozdílem osmi branek. Kopřivničtí hráči byli do začátku vedení k aktivní střelbě a to se nám dařilo. V první půli jsme dokázali vstřelit deset gólů. To však nestačilo, neboť brankový rozdíl byl pouze tři. V druhé půli jsme se zaměřili více na obranu a rychlé protiútoky. Kopřivnice hrála více aktivně než soupeř z Ostravy, který měl plnou střídačku hráčů. Mladé naděje dokázali vyhrát o devět branek a vysloužili si tak krásné druhé místo na domácím turnaji. 

Kompletní výsledky MS ligy elévů naleznete zde.

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.