• header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_06.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3348377
Dnes
Včera
Minulý měsíc
3100
7413
107416

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Elévové na domácím turnaji třetí

Elévové bojovali o víkendu na domácím turnaji proti zvučným soupeřům a obsadili v konečném účtování třetí příčku. S turnajovou bilancí dvou výher, remízy a prohry

1.SFK Havířov - FBC Vikings Kopřivnice   20:10

První ostrý zápas sehráli Vikingové proti favoritu turnaje. V Kopřivnickém mužstvu se představila nová gólmanská dvojice, pro kterou to byl první ostrý start ve své kariéře. Diváci, také mohli vidět v týmu plno nových tváří na hráčském postu, ale také hráče, kteří už pár sezon nastupují za Vikingy. Staronový tým nastoupil proti Havířovu v solidním tempu, ale s postupem času Havířov prokázal své kvality a jednoznačně vyhrál 20:10.


FBC Vikings Kopřivnice - TJ Slovan Havířov   16:16

Druhý zápas a druhý těžký soupeř z Havířova. Mladí Vikingové nastoupili do zápasu velmi dobře a dokázali si vypracovat vedení. V průběhu první půle na obou hřištích bylo k vidění plno gólových příležitostí a Kopřivnice dokázala první půli vyhrát. V druhém poločase Havířov přidal na důrazu a zapracoval na proměnění šancí. Tyto faktory zapříčinily dělbu bodů. TJ Slovan Havířov nakonec na turnaji skončil druhý, právě před domácí Kopřivnicí, kdy o konečném pořadí rozhodlo skóre.


FBC Vikings Kopřivnice - 1.FBK Eagles Orlová Florbalshop   15:14

Do třetího utkání Kopřivnice nastoupila s cílem získat tři body a připsat si první vítězství na domácím turnaji. První půle byla jasně v režii mladých bojovníků z Kopřivnice, kteří si dokázali během 12 minut vystřílet solidní náskok. V druhé půli Kopřivnice polevila na tempu a toho využily mladé naděje z Orlové, kterým se podařilo z rozhodnutého zápasu udělat drama, a Kopřivnice se bála o výsledek do poslední sekundy. Nakonec se podařilo cíl splnit a Vikingové si připsali první tři body.


Ossiko Třinec - FBC Vikings Kopřivnice   13:18

Poslední zápas turnaje a stejný cíl jako v předchozím, získat opět tři body a zakončit turnaj vítězstvím. Vikingové šli za tímto cílem od první sekundy a na hřišti jsme mohli vidět bojovnost a nasazení ze strany Kopřivnice. Domácí tým od začátků utkání určoval tempo hry a zaslouženě si připsal druhé vítězství a celkově 3. místo na turnaji.

elevove koprivnice 2019

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze