FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Elévové v Paskově druzí!

V sobotu se elévové vydali na další turnaj do nedalekého Paskova a vedli si znamenitě. Za tři výhry a jednu prohru s domácím Paskovem si vybojovali krásné druhé místo.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x 1. FBK EAGLES ORLOVÁ 14:12

Prvním soupeřem Kopřivnice na turnaji v Paskově byla Orlová. Začátek prvního poločasu se odehrával v pomalejším tempu a hra byla plná nepřesností. S postupem času se Kopřivnici dostával klid na čepele a Vikingové předváděli aktivní hru. Tato taktika přinesla ovoce a Kopřivnici se podařilo proměnit několik šancí a tím ovládla první poločas. Druhá půle se nesla v podobném duchu a Vikingové nepřipustili žádné drama a připsali si první vítězství na turnaji.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x 1. SC BOHUMÍN 98 15:14

Druhé utkání a druhé vítězství, ale po jiném průběhu než předchozí zápas.
Ve druhém utkání Kopřivnice čelila silnému Bohumínu a obě družstva předváděla atraktivní podívanou. Vikingové první poločas tahali za kratší konec a první půli zaslouženě vyhrál Bohumín. Ve druhé půli Kopřivnice přidala na tempu a také začala trefovat zařízení. Tyto faktory nevedly pouze k vyrovnání stavu, ale také k vedení, které si Kopřivnice dokázala pohlídat do závěrečného hvizdu.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x PASKOV SAURIANS 14:16

Ve třetím utkání turnaje se mladí Vikingové utkali o první místo na turnaji s Paskovem, od první minuty kopřivničané předváděli diametrálně jiný výkon, než v předchozích zápasech, i přes tento zlepšený výkon to na výhru nestačilo, za předvedenou hru se však kopřivničtí vůbec nemuseli stydět.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE x 1.FBK ROŽNOV POD RADHOŠTĚM 29:4

V posledním zápase Kopřivničtí narazili na soupeře z Rožnova, který jim nedělal výraznější problémy, mladí vikingové se dokázali prosadit jak individuálně, tak i pěknými kombinacemi.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.