FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Elévové v Havířově druzí

Letos se poprvé kopřivničtí elévové podívali do Havířova, kde odehráli další povedený turnaj a s bilancí jedné remízy, dvou výher a jedné prohry skončili na pěkném 2. místě.

FBC Vikings Kopřivnice – TJ Slovan Havířov 22:22

Stejně jako minulý i předminulý turnaj se kopřivnický tým prezentoval v prvním zápase ospalým výkonem, ve druhém poločase se výkon mladých vikingů zvedl, Havířov se však dotáhl a výsledkem byla první remíza v této sezoně. Ke cti soupeře nutno dodat, že přijel v 7 hráčích..

FBC Vikings Kopřivnice – Ossiko Třinec 16:9

V druhém zápase nastoupil proti Třinci který byl o poznání silnějším týmem než předchozí soupeř, úplně jiný tým, který se prezentoval aktivní hrou, plnou pohledných kombinací a individuálních akcí. Svůj první Hattrick v Kopřivnickém dresu zkompletoval Vít Jiřík !

FBC Vikings Kopřivnice - 1.FBK Eagles Orlová 21:17

V předposledním zápase turnaje, čelili Vikingové týmu z Orlové, se kterým se již letos potkali, tým Orlové má ve svém středu mnoho hráčů s potenciálem do budoucna. Zápas se přeléval ze strany na stranu, nakonec však za delší konec tahali kopřivničtí a čekal je tak přímý zápas o první místo s dalším týmem z Havířova.

FBC Vikings Kopřivnice – TJ 1.SFK Havířov 11:22

Poslední zápas turnaje, mladí Vikingové drželi s početnějším Havířovem krok do prvního poločasu, v tom druhém začal Havířov pomalu odskakovat a Vikingům docházely síly, výsledkem je druhé místo na turnaji, za předvedený výkon v posledním zápase však zaslouží pochvalu ! Rovněž tímto děkujeme fanouškům, za to, že vážili cestu až do Havířova a bez ohledu na výsledek naše nejmladší podporovali.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.