1941
98938

FBC Vikings Kopřivnice - Junioři

V odvetě byla Opava nad síly juniorů

V sobotu pokračovala 2. liga juniorů v Opavě a mladíci si museli rychle zvyknout na poněkud menší rozměry hrací plochy. V prvním utkání vikingové nenašli recept na defenzivní hru Opavy a nakonec prohráli 6:2. Ve druhém zápase porazili nejtěsnějším rozdílem 4:3 Mohelnici a domů si vezou další tři body.

FBC Vikings Kopřivnice x SK P.E.M.A. Opava 2:6 ( 0:2, 1:2, 1:2 )

Vikingové odehráli celé utkání velice aktivně, nicméně v koncovce střelci selhávali. Opavští se soustředili na obranu a dokázali težit z chyb, dvakrát skórovali ve vlastním oslabení a to nakonec zápas rozhodlo.

Branky: Šimíček, Kubátko

FBC Mohelnice x FBC Vikings Kopřivnice 3:4 ( 1:2, 1:1, 1:1 )

Druhé utkání bylo ze strany kopřivnických trochu opatné. Útočníci se v obraně stahovali do středu hřiště a čekali na chyby v rozehrávce. Po gólech Kubátka a Rosmarina se kopřivničtí dostali do dvoubrankového vedení, ovšem ještě do přestávky mohelničtí snížili a ve druhé třetině bylo dokonce srovnáno. Před druhou přestávkou se opětovně prosadil kopřivnický kapitán Kubátko a vikingové znovu vedli. Bohužel i do třetice Mohelnice vyrovnala na začátku třetí třetiny a drama pokračovalo. Vítěznou čtvrtou branku zařídil Kopelec 4 minuty před koncem utkání, když z bezprostřední blízkosti potrestal hrubou chybu rozehrávajícího obrance.

Branky:  Kubátko 1. a 3., Rosmarin, Kopelec

Kompletní výsledky 2. ligy juniorů naleznete zde.