FBC Vikings Kopřivnice - Junioři

Junioři vezou z Havířova všechny body

Junioři si v Havířově zvedli sebevědomí, když nejprve hladce zvítězili nad Frýdkem–Místkem a ve druhém utkání doslova převálcovali Rožnov.

FBC BD STAV Frýdek-Místek x FBC Vikings Kopřivnice 1:5 (1:1,0:2,0:2 )

Frýdek-Místek dokázal s Kopřivnicí držet krok pouze v první třetině, která skončila nerozhodně 1:1.

Od druhé třetiny už vikingové na hřišti dominovali a soupeře téměř nepouštěli k míčku. Hrálo se převážně na jednu branku, ve které předváděl frýdeckomístecký Segeťa perfektní výkon. Po gólech Kubátka a Friedla se vikingové dostali do dvoubrankového vedení.

Ve třetí třetině se opakoval scénař druhé části. Kopřivnice přidala další dvě branky a hladce zvítězila.

Branky: Longauer, Kubátko 2. a 4., Friedel, Holub

FBC Vikings Kopřivnice x 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm 14:3 (3:0,2:1,9:2)

Ve druhém utkání působil Rožnov hrozně odevzdaně a junioři toho dokázali dokonale využít. Do střelecké listiny se postupně zapsalo 9 kopřivnických hráčů a přitom by k výhře stačily branky Ermise, který v tomto zápase nasázel soupeři pět gólů.

Doufejme, že juniorům vydrží forma i do dalších zápasů.

Branky: Holub, Ermis 2., 4., 5., 6. a 10., Šimíček, Lichnovský, Kopelec, Kelnar 9. a 12., Rosmarin, Kubátko, Friedel

Kompletní výsledky 2. ligy juniorů naleznete zde.