1941
98938

FBC Vikings Kopřivnice - Junioři

Tři body a výprask, tak lze shrnout výjezd juniorů do Otrokovic

V neděli pokračovala 2. Liga juniorů v Otrokovicích, kde se našim juniorům dařilo pouze v prvním zápase, ve kterém přehráli bezzubý Rožnov 1:6. Druhé utkání bylo zcela v režii Ostravy, která uštědřila Vikingům pořádnou lekci a zaslouženě zvítězila vysoko 3:11.

1. FBK Rožnov p. R. x FBC Vikings Kopřivnice 1:6 ( 1:1 , 0:3 , 0:2 )

Poměrně lehké vítězství Kopřivnice se rodilo ve druhé třetině. Utkání totiž začalo vyrovnanou první třetinou, která skončila skromně 1:1.  Ve druhé třetině Vikingové zabojovali a díky zlepšené střelbě si vypracovali tříbrankový náskok, který v poslední části ještě narostl na konečných 1:6.

Branky: Holub (1. a 5.), Vývoda (2. a 6.), Mituchovič, Kelnar

FBC Vikings Kopřivnice x FBC ČPP SOFTWARE Ostrava B 3:11 ( 0:3 , 0:5 , 3:3 )

Oba soupeři začali zápas v první třetině velice aktivně, ale od druhé části už na hřišti probíhal doslova koncert Ostravy. Ostrava byla prostě lepší v nasazení, technice i produktivitě. Naštěstí to vikingové nezabalili a bojovali do posledních vteřin, ve kterých dokázali alespoň zmírnit jinak hrozivý výsledek.

Branky: Strakoš, Mituchovič, Friedel

Kompletní výsledky 2. ligy juniorů naleznete zde.