• header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_04.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3577805
Dnes
Včera
Minulý měsíc
2010
84084
164408

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci v Krnově vybojovali stříbrné medaile

V neděli odstartovala sezóna také pro družstvo mladších žáků. Svůj první turnaj absolvovali v Krnově a při své premiéře vybojovali 2. místo.

Mladší žáci vyhráli turnaj v Havířově

Tým mladších žáků vyrazil na svůj první turnaj do Havířova a vstup do nové sezóny se jim opravdu povedl. Vikingové dokázali zvítězit ve všech utkáních a zaslouženě turnaj vyhráli.

Mladší žáci vycestovali do Stonavy na nedělní menu

mlzi01

Družstvo mladších žáků se v neděli předvedlo na turnaji ve Stonavě a po velmi vyrovnaných zápasech nakonec obsadilo 2. místo.

Mladší žáci v Bolaticích pátí

Chřipkou silně oslabené družstvo mladších žáků odehrálo svůj další turnaj v Bolaticích u Hlučína a pro velkou absenci hráčů základní sestavy museli vypomáhat elévové.

Mladší žáci v Petrovicích třetí!

K úvodnímu turnaji v novém roce zavítali mladší žáci do Petrovic u Karviné. S bilancí dvou porážek a dvou výher obsadili třetí příčku.

Mladší žáci bojovali v Českém Těšíně

mzMladí zástupci Vikingů jeli na další turnaj do Českého Těšína, kde změřili síly s týmy Karviné, Č. Těšína, Orlové a Paskova. S bilancí tří remíz a jedné porážky se umístili na 3. místě.

Mladší žáci vybojovali v Paskově druhé místo

Mladí Vikingové absolvovali svůj druhý turnaj v této sezóně v nedalekém Paskově. S bilancí tří výher a jedné porážky skončili na pěkném druhém místě za domácími Saurians.

Mladší žáci v Bystřici opět čtvrtí

Mladší žáci v sobotu ráno zamířili směr Bystřice, kde postupně změřili své síly s týmy 1. SFK Havířov, domácími FbC Coyotes Jablunkov, Florbal Exelsior Havířov a 1. SC Tempish Vítkovice Tornádo. Po jedné výhře a třech prohrách obsadili čtvrtou příčku.

Mladší žáci na domácím turnaji třetí

Mladší žáci bojovali o víkendu na domácí palubovce a v konečném účtování s bilancí dvou výher a dvou porážek obsadili třetí místo.

Mladší žáci v Ostravě čtvrtí

Mladší žáci odehráli svůj třetí turnaj sezóny v Ostravě na hale ČPP, kde se postupně utkali s týmy FBC ČPP Ostrava, FBC Spartak Bílovec, FBC Tigers Poruba černí a 1. SC Tempish Vítkovice Tornádo.

Mladší žáci bojovali na Ostrava Cupu o semifinále

ml zaci ova cup 2019 1 nahledMladší žáci se na mezinárodním turnaji Junior Ostrava Cup 2019 postupně utkali s týmy 2. FBC Karviná, FBC Uničov, FATR Dubňany, 1. MVIL Ostrava, Start98 Praha - Kunratice a 1. FBC Karviná. A bylo se na co dívat. V konkurenci 34 týmu se úspěšně probojovali mezi nejlepších 8 týmů s bilancí 4 výhry, 1 remíza a 1 prohra.

verze pro mobil | standardní verze