FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Vydařený vstup mladších žáků do roku 2019 aneb konec kůrovce v Horní Suché

ml zaci 12 1 2019 01 nahledMladší žáci se při první letošním turnaji v Horní Suché střetli s týmy Z.F.K. AQM Petrovice, TJ Slovan Havířov, FbK Horní Suchá a 1. FBC Karviná/Havířov. Ve všech zápasech bojovali Vikingové s maximálním nasazením, což ocenil početný kotel fanoušků, který vytrvale povzbuzoval po celý turnaj.

Vikings - Z.F.K. AQM Petrovice 5:1 (3:1)

Vikingové vstoupili do prvního utkání v pohodě a ujali se vedení. Soupeř hrozil z ojedinělých útoků, gólman Vikingy podržel. Petrovicím se podařilo snížit z trestného střílení. Vikingové si vzali dvougólové vedení zpět. I ve druhé půli Vikingové pokračovali v koncentrovaném výkonu a Petrovice přehrávali. Soupeř se nevzdával, ale na zkorigování skóre se nezmohl. Vikingové v průběhu celého utkání kontrolovali hru, pěkně kombinovali, často soupeře zamkli u jeho branky a vytvářeli si další šance, které v mnoha případech zůstaly nevyužity. Houževnatý soupeř, který odehrál celý turnaj s 8 hráči v poli, prokázal své kvality v dalším průběhu turnaje, kdy si připsal 2 výhry.

Vikings - TJ Slovan Havířov 7:0 (4:0)

Zpráva z rádia Jerevan : " V Horní Suché se přemnožil kůrovec. Žádáme všechny dřevorubce o pomoc. Nabruste sekery a přijeďte bojovat s kalamitou." :)

Také ve druhém utkání podávali Vikingové kvalitní a kolektivní výkon již od začátku utkání. Brzy se ujali vedení, které v pohodě navyšovali. V dobrém výkonu pokračovali Vikingové i ve druhém poločasu. To již "dřevorubci" nevydrželi a začali používat florbalky jako sekyry, což jim vydrželo po celý turnaj :(. Zápas byl několikrát přerušen po zákeřných faulech "dřevorubců" a cílem se stalo dohrát zápas bez dalšího zranění. Davidovi naštěstí ukazováček neusekli a ostatní hráči zákeřné zákroky ustáli ve zdraví.

ml zaci 12 1 2019 02

Vikings - FbK Horní Suchá 3:3 (2:1)

Třetí utkání probíhalo ve vysokém tempu. Vikingové otevřeli skóre a přidali i druhý gól. Soupeř se nevzdával a do poločasu snížil. Šance se střídali na obou stranách a oba gólmani potvrzovali své kvality. Horní Suchá ve druhé půli vyrovnala a později strhla vedení na svou stranu. Vikingové se snažili o vyrovnání, jejich snaha byla dlouho marná a čas se neúprosně krátil. Vikingové bojovali do posledních chvil a 15s před koncem se jim podařilo vyrovnat. Vítězství mohli ještě při poslední střele strhnout na svou stranu, gólman soupeře byl však proti.

Vikings - 1. FBC Karviná/Havířov 0:3 (0:1)

Do posledního utkání vstupovali Vikingové s velkými odhodláním a podávali výborný výkon. Tempo zápasu bylo velmi vysoké a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Soupeř postupně získával převahu a držel častěji míček na svých florbalkách. Vikingové hrozili z rychlých protiútoků. Soupeř se ujal vedení těsně před koncem prvního poločasu. Ve druhém poločasu se Vikingové snažili o vyrovnání, bojovali, ale marně. Soupeř byl proti a přidal ještě dvě branky.

Na tomto turnaji podali všichni hráči výborné výkony, což vedlo k dobrému týmovému projevu.

Přejeme Všem vše nejlepší a mnoho sportovních úspěchů v roce 2019.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.