FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Bouřlivý kotel hnal kupředu mladší žáky v Rožnově

ml zaci RpR 5 5 2019 nahledMladší žáci se na  turnaji v Rožnově střetli s týmy 1. FBK Rožnov p/R, FBC Srdcovka Český Těšín, FBC Ossiko Třinec a 1. FBC Karviná.

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBK Rožnov p/R 3:3 (2:1)

Rožnov začal zostra a již po několika sekundách šel štastně do vedení, když se nahození z rohu odrazilo od nohy obránce Vikingů do vlastní sítě. Vikingové se rychle oklepali a snažili se o vyrovnání. To přišlo po bleskové rozehrávce z půli hřiště, když soupeř nestačil dostřídat. Fanoušci se postupně dostávali do varu. Vikingové byli při chuti a přidali ještě jeden gól. Ve druhém poločase Rožnov vyrovnal a po závaru před brankou Vikingů, kdy se míček doslova došoural za brankovou čáru šel do vedení. Vikingové opět zabojovali a vyrovnání přišlo po chladnokrevně proměněném trestném střílení. V poslední minutě se oba celky snažili bezvýsledně o stržení vítězství na svou stranu.

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Srdcovka Český Těšín 2:3 (0:2)

I ve druhém utkání to byl soupeř, který vstřelil první gól. Vikingové se snažili o vyrovnání, ale jejich snaha končila na pozorné obraně Srdcovky, která přidala do poločasu ještě jeden gól. Vikingové ve druhém poločase vystupňovali svou snahu. Hnáni na zteč svým kotlem fanoušků, vstřelili dvě branky, to ale nestačilo, Srdcovka stále vedla. Hra se přelévala ze strany na stranu, oba kotle vytvořili skvělou atmosféru a chvílemi se zdálo, že hala spadne. Zkušený soupeř si těsné vedení pohlídal až do konce.

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Ossiko Třinec 6:6 (2:3)

Vikingové opět na začátku lacino inkasovali a museli dotahovat. To se jim dařilo, ale třinečtí byli většinu zápasu ve vedení. Vikingové statečně bojovali, do kolen je nesrazili ani tři lacině inkasované branky,a vždy vedení srovnali. Opět za vydatné podpory svých fanoušků. V půli druhého poločasu Vikingové přeřadili na vyšší rychlostní stupeň, míček přesně létal z florbalky na florbalku a fyzicky zdatnější soupeř se k míčku dostal pouze ve chvíli, když ho vytahoval z branky. Tento koncert trval tři minuty. Vikingové srovnali skóre a šli i do vedení.  Ossiko však štastně vyrovnalo a zápas skončil remízou.

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBC Karviná 3:8 (2:6)

Karviná od počátku utkání udávala tempo a svou převahu přetavila v několik branek. Vikingové tahali za kratší konec, ale nevzdávali se. Na konci prvního poločasu začali úspěšně skóre korigovat a pokračovali i na začátku poločasu druhého. Poté to byl to opět soupeř, který pečetil svou převahu 2 góly.

Pochvala pro všechny hráče i fanoušky.

 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.