FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci na domácím turnaji třetí

Mladší žáci bojovali o víkendu na domácí palubovce a v konečném účtování s bilancí dvou výher a dvou porážek obsadili třetí místo.

FBC Vikings Kopřivnice – Salibandy Toro Ostrava   15:1 (8:1, 7:0)

Kopřivničtí hráči zahájili svůj první zápas v letošní soutěži s velkým elánem a nováčka z Ostravy odsoudili do role diváků. Přesnými přihrávkami, krásnými góly rozhodli zápas ve svůj prospěch.

 

1.SC Bohumín – FBC Vikings Kopřivnice   0:10 (0:4, 0:6)

I ve druhém zápase to byli Vikingové, kdo ovládal hru. Hráči za velké podpory fanoušků zasypávali branku soupeře přesnými střelami a dovedli zápas k vítězství.

 

FBC Vikings Kopřivnice – FBC ORCA Krnov   0:3 (0:3, 0:0)

Třetí zápas začali lépe hosté z Krnova. Hned v úvodu odskočili o dvě branky a naši hráči museli otevřít hru. Útok za útokem se valil na branku soupeře, ale zásadně proti byl vynikající gólman hostí, který si udržel čisté konto až do konce utkání. Vikingům se nepodařilo vstřelit branku a čekala je první prohra.

 

FBC Vikings Kopřivnice – FBC Letka   3:7 (3:1, 0:6)

V přímém souboji o celkové druhé místo v turnaji začali lépe Vikingové. Hráli disciplinovaně, dodržovali taktiku a to jim vyneslo poločasové vedení. V druhé polovině ukázal soupeř větší zkušenosti v rozehrávání standardních situací a zápas otočil. Kopřivničtí nedokázali reagovat na vývoj utkání a i přes změnu sestavy se nepodařilo korigovat výsledek.

Sestava: Janek René, Škývara Ondra, Kusz David, Svoboda Matěj, Ryšálek Jirka, Heuer Lukáš, Linart Tomáš, Juřík Jonáš, Martin Gotthard, Libiger Jakub, Monsport Matěj, Polách Štěpán

ml zaci koprivnice 29 09 19

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.