FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci vybojovali v Paskově druhé místo

Mladí Vikingové absolvovali svůj druhý turnaj v této sezóně v nedalekém Paskově. S bilancí tří výher a jedné porážky skončili na pěkném druhém místě za domácími Saurians.

1.FBK Rožnov p.R. – FBC Vikings Kopřivnice   1 : 4 (0:4, 1:0)

Do zápasu nastoupili naši mladí hráči s velkým odhodláním ukázat soupeři kdo je na palubovce pánem. Rychlou kombinační hrou, přesnými přihrávkami a přesnou střelbou si dokázali vytvořit náskok, který se později ukázal jako rozhodující. V druhé půli hráči Rožnova přidali na důrazu a hra se vyrovnala. Díky dobře pracující obraně a výbornému gólmanovi jsme dovedli zápas do vítězného konce.


FBC Vikings Kopřivnice – Fbk Horní Suchá    9 : 3 (5:2, 4:1)

Zápas byl hodně vyrovnaný. Vikingové jakoby si vybrali slabší chvilku bojovali více sami se sebou než se soupeřem. Míček byl kulatější než obvykle, branka soupeře menší a menší. Naštěstí to kluci nevzdali a rvali se dál. Zápas urvali pro sebe a čekalo nás potřebné uklidnění.


1.FK Ostrava JIH – FBC Vikings Kopřivnice   1 : 11 (0:8, 1:3)

Utkání proti nováčkovi soutěže probíhalo v tréninkovém tempu. Naši hráči si pohrávali se soupeřem jako kočka s myší a jenom díky skvělému výkonu gólmana ostravanů skončil zápas s nadílkou 11 gólů. Škoda obdržené branky 3 vteřiny před koncem.

 

FBC Vikings Kopřivnice – Paskov Saurians   0 : 6 (0:2, 0:4)

V přímém souboji o vítězství na turnaji se Vikingové potkali s domácím Paskovem. V první půli byla hra velice vyrovnaná, ale dvě chyby v obraně dokázali domácí využít ve svůj prospěch. V druhé polovině zápasu bylo vidět že našim hráčům dochází síly, přesto se snažili o vyrovnání výsledku. Hra se přelévala od branky k brance, ale štěstí tentokrát stálo na straně Paskova.

Mladí kopřivničané na tomto turnaji předvedli, že v této sezóně se s nimi musí počítat. Předváděli kombinační hru založenou na precizní obraně a rychlým přechodem do útoku. VIKINGS OLÉ!!!!

Sestava: Liss D., Kusz D., Škývara O., Ryšálek J. ,Janek R., Heuer L., Linart T. ,Raška J., Juřík J.,Libiger J., Kubín R., Svoboda M., David V. ,Bárta K.

ml zaci paskov rijen 2019

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.