FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci stříbrní

Mladším žákům se na ostravském turnaji podařilo uhrát pěkné druhé místo. Tým odjížděl vinou chřipkové epidemie bez několika klíčových hráčů a o to je umístění cennější. Za celý turnaj tým inkasoval pouze jedinou branku! I to svědčí o výborném kolektivním výkonu.

FBC Vikings Kopřivnice x 1. FBK Rožnov p/R 4:0

Do 1. zápasu proti Rožnovu jsme nastoupili ještě trochu ospalí. Ale i tak jsme soupeře přehráli 4:0.

FBC Vikings Kopřivnice x FBC ČPP Remedicum Ostrava 0:1

V následujícím utkání jsme nastoupili proti domácímu Remedicu. Více šancí jsme měli my, ale gól ne a ne padnout. Necelé 2 minuty před koncem zápasu se soupeř bohužel prosadil. Nám už se nepodařilo srovnat, a proto jsme z tohoto utkání odešli poraženi 0:1

FbC BD STAV Frýdek-Místek x FBC Vikings Kopřivnice 0:3

Ve 3. zápase nám soupeř z Frýdku-Místku nedal nic zadarmo. Skórovat se mu ale nepodařilo, zato Vikings dali 3 góly. Z tohoto zápasu jsme vyšli vítězně 0:3.

FBC Štěpánkovice x FBC Vikings Kopřivnice 0:4

V posledním utkání jsme nastoupili proti Štěpánkovicím. Těm se zatím v sezóně moc nedaří, ale nevzdali se. Ve 2. části už však nestačili a podlehli nám 0:4.

Opět se nám nepodařilo získat zlatý hatrick. Snad se nám to povede příště.

V řadách FBC Vikings Kopřivnice nastoupili: Trenér: R. Klemens, Brankář: M. Šenkeřík, Hráči: J. Kostelník, V. Žáček, D. Žabenský, J. Trčka, J. Goršanov, Jan Toman, D. Šulák, V. Kostelník, J. Šujanský, O. Hývnar, Jiří Toman, J. Strakoš

Autor: Ondřej Hývnar

Komentář trenéra:

Jsem velice rád, že jsme dokázali i v tak prořídlé sestavě zahrát takové výsledky. Skóre jednoznačně hovoří o stabilním výkonu brankáře a nepropustné vikingovské obraně. Z mého pohledu to byl průměrný turnaj, který značně poškodilo stálé pískání rozhodčích "hra vysokou holí ", což měli nesmyslně nařízeno pány metodiky z ČFbU. Vypadalo to celkem komicky a každý zápas to zbytečně prodlužovalo.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.