FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Zlatý pohár míří opět do Kopřivnice

Mladší žáci jsou v letošní sezóně téměř neporazitelní. Na dnešním turnaji v Petrovicích opět nenašli přemožitele a s celkovým skóre 23:3 jasně turnaj ovládli. Po stříbrném místě na minulém turnaji se dnes mohli naši nejmladší hráči právem radovat z poháru zlatého!

 

V sobotu 2.2.2013 se mladší žáci vydali na dlouhou cestu do Petrovic. V prvním zápase je prověřil domácí tým Petrovic, které přesvědčivě přehráli výsledkem 12 : 1. Pohlednou kombinační hrou bavili diváky a přesnými přihrávkami dávali góly do prázdné brány.

Dalším soupeřem byl tým Štěpánkovic, se kterým se poprvé setkali na předchozím turnaji. Vikingové opět bodovali a vyhráli vysoko 8 : 0. Velkou pochvalu zaslouží rozhodčí, kteří zodpovědně odpískali tyto dva zápasy.

Ve třetím zápase čekal na vikingy soupeř, který přijel s mladšími, ale technicky velmi šikovnými hráči ze Slovanu Havířov. Vikingové opět ukázali svou sehranost, lepší fyzickou připravenost a i tento zápas přivedli k vítěznému konečnému výsledku 9 : 0.

A na závěr přišel na řadu poslední "finálový" zápas dvou nejsilnějších týmů této sezóny. Škorpioni Ostrava byli dobře připraveni poprat se s námi o první místo. Zápas byl však velmi emotivní a to především zásluhou rozhodčích, kteří nechali hře velmi volný průběh. Naštěstí se tento zápas obešel bez větších zranění a vikingové vyhráli zaslouženě 4 : 2.

Mladší žáci podávají na každém turnaji vyrovnané výkony a po zásluze se radovali z 1. místa. Za krásnou sobotu je nutno poděkovat obětavému trenérovi a všem klukům za dobrou týmovou práci.

Sestava: Šenkeřík (G), Strakoš (G), Forch, Herblich, Kostelník, Purmenský, Šulák, Raška, Žabenský, Žáček, Goršanov, Toman J., Polášek, Toman J.

autoři článku: rodiče mladších žáků

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.