FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Vítej zlatý hattricku!

Mladší žáci potvrdili na domácím turnaji svou pozici lídra a nejlepšího týmu ve své kategorii. Na hale SOU nedali šanci žádnému ze svých soupeřů a suverénním způsobem celý turnaj opanovali. Domácím vítězstvím dovršili šňůru tří turnajových vítězství v řadě.

V prvním zápase turnaje narazila Kopřivnice na tým Vítkovic Tornádo a vzhledem k rozložení týmů na tomto turnaji to hned byl zápas o celkového vítěze. Kopřivnice hnána dopředu rodiči a fanoušky na tribunách vyhrála první část 4:2. Vítkovice byly velice kvalitní protivník a ani ve druhé části se rozhodně nevzdávaly, ale pokud se dostaly na dostřel dvou branek zaúřadoval kopřivnický talent Lukáš Herblich, který vždy trefil branku v pravou chvíli. V zápase nastřílel hattrick a rozhodl, o prvním vítězství 6:3.

I ve druhém zápase se utkala Kopřivnice s Vítkovicemi, tentokrát s druhým týmem Panteři. Zápas byl vyrovnanější než hráči předpokládali. Ostravané bojovali a po první části vedla Kopřivnice 2:1. Ve druhé části pokračoval boj o každý metr palubovky a Vítkovice držely jednobrankovou ztrátu. Kopřivnici zachránil v zápase opět Herblich, který k jednomu zásahu z první části přidal další dva a opět se postaral o to, že všechny body zůstaly na kopřivnické straně.

Ve třetím utkání na turnaji se Kopřivnice potkala s týmem Petrovic. Rozjezd byl ze strany kopřivnických pozvolnější. Po té ovšem nastartoval kopřivnický brankostrok Jakub Kostelník. Do přestávky vedla Kopřivnice 3:0 a v brankostroji pokračovala i ve druhé části. Hattrick zkompletoval Kostelník a soupeři povolili kopřivničtí pouze čestný úspěch. Zápas skončil kopřivnickým vítězstvím 6:1.

Poslední utkání sehráli kopřivničtí mladíci proti týmu z Horní Suché. I případná prohra zajišťovala kopřivnickým první místo, to si ovšem nikdo z hráčů nepřipouštěl a chtěl celý turnaj zakončit vítězstvím. To se také podařilo, ikdyž zápas to rozhodně jednoduchý nebyl. První polovinu vyhrála Kopřivnice 3:1 a stejným skórem i část druhou. Po dvou trefách si připsali Lukáš Herblich a David Forch a postarali se tak o kopřivnické vítězství 6:2.

Mladí kopřivničané suverénně opanovali domácí turnaj a nejen to. Připsali si třetí turnajové vítězství v řadě, takže slovy klasika: Vítej zlatý hattricku!!!

 

Komentáře   

 
Fanoušek
#1 Fanoušek 2013-04-13 20:55
Kdo všechno dával goly proti Petrovicím ?
 
 
Marek Jehlár
#2 Marek Jehlár 2013-04-14 21:53
1x Herblich, 3x Kostelník, 1x Goršanov a 1x Trčka
 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.