FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Generálka před Prague Games v Odrách

hala odryDružstvo mladších žáků bude cestovat ve čtvrtek 4. července do nedalekých Oder, kde je čeká herní prověrka před pražským megaturnajem Prague Games. Ten startuje již příští týden a Kopřivnice vysílá do Prahy historicky největší výpravu tří mládežnických družstev. V Odrách organizuje kemp pro mládež extraligový klub z Vítkovic a v rámci zpestření programu si přizval kromě kopřivnických mladších žáků ještě týmy Hattricku Brno a Orky Krnov.

Na miniturnaji tak mladší žáci sehrají 3 kvalitní utkání, která budou dobrou prověrkou před nadcházejícím pražským turnajem. "Myslím, že nám turnaj v Odrách přijde vhod v tu pravou dobu. Před cestou do Prahy si po delší herní pauze zase kluci osahají florbalky a bude možno trošku se sehrát. Věřím, že v Odrách i v Praze uspějeme!" netajil ambice kopřivnického týmu trenér René Klemens.

Přípravu na turnaj budou mít mladší žáci i v sobotu. V Kopřivnici přijali nabídku reprezentanta Pavla Bruse na přípravný zápas hráčů na kempu, který pořádá v Kopřivnici na SH E. Zátopka pod názvem Salibandy Camp.

 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.