FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladším žákům k vítězství na dalším turnaji v Petrovicích stačily tři výhry a jedna remíza

Za ponurého počasí odjížděli v sobotních ranních hodinách mladí vikingové k dalšímu turnaji moravskoslezské ligy až do dalekých Petrovic u Karviné. Tentokrát jim soupeři byli Panteři Vítkovice, Z. F. K. Petrovice, FBC ČPP Software Ostrava a FBC SVČ Juventus Odry.

FBC Vikings Kopřivnice x 1. SC WOOW Vítkovice 7:4

Oku vůbec ne lahodící zápas byl plný chyb nejen z naší strany, ale také ze strany rozhodčích, kteří působili mírně nezkušeně. Na šťastném konci pro nás se velkou měrou a dvěma góly v síti soupeře, podílel na své premiéře elév Tomáš Janek.

FBC Vikings Kopřivnice x Z. F. K. Petrovice 9:4

Proti prvnímu, rozhodně rozdílné utkání. Hned od začátku bylo vidět, že si kluci vzali domluvu trenéra v šatně k srdci a začali hrát kombinační florbal, na které je zvyklé oko diváka. Exceloval Adam Raška, který dal neuvěřitelných šest gólů!

FBC Vikings Kopřivnice x FBC ČPP Software Ostrava 3:3

Do velice vyrovnaného utkání naskočili dorazivší posily v podobě Davida Forcha a Maxe Grobaře, kterému se podařilo v poslední minutě nádhernou střelou pod víko srovnat na konečných 3:3.

FBC Vikings Kopřivnice x FBC SVČ Juventus Odry 7:3

V zápase jsme poctivě točily tři útoky. I když se hrálo z 90% na straně soupeře, dokázali oderští v podobě hráče č. 3, upravit skóre třemi brankami do naší sítě.

"Předvedli jsme průměrný výkon, se kterým bychom neměli být dvakrát spokojeni! Je třeba přidat na souhře, srovnat více psychiku a nenechat se rozhodit špatným výkonem rozhodčích. Musíme se začít více věnovat brankářům, abychom zbytečně nemuseli napravovat laciné góly." doplnil k dalšímu vítěznému turnaji trenér René Klemens.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.