FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci ve velmi improvizované sestavě a přece stříbrní!

Na dvě formace, ale se třemi odvážnými elévy ve svých řadách odjížděli mladí vikingové do Havířova k dalšímu turnaji moravskoslezské ligy. Soupeři jim tentokráte byli: 1. FBK Eagles Orlová, FIT Sports club Rebels, Juventus Odry a Torpédo Havířov. I přes improvizovanou sestavu se podařilo malým vikingům skončit na stříbrném místě.

1. FBK EAGLES Orlová – FBC Vikings Kopřivnice 2:6

Soupeř z Orlové nám v prvním zápase turnaje odolával pouze první polovinu utkání, která skončila 2:1 v náš prospěch. V druhé části jsme pěvně drželi otěže zápasu ve svých rukou a soupeři jen sporadicky půjčili míček. Zajímavostí bylo, že o naše vstřelené branky se napůl podělili hráči věkem elévů s hráči mladších žáků.

FBC Vikings Kopřivnice – FIT Sport Clubs Rebels 7:3

V tomto zápase zaúřadovali bratři Kostelníci, kteří vstřelili společnými silami hradeckým čtyři branky ze sedmi! A tak se nabízí otázka zda-li plnohodnotně nahradí příští sezónu mladší Vojtěch, staršího Jakuba? Trenér doufá, že ano! Tak se Vojto, snaž!

FBC Vikings Kopřivnice – FBC SVČ Juventus Odry 6:2

Od tohoto zápasu jsme čekali trošku více nasazení ze strany soupeře, který sehrál skvělé utkání s celkovým vítězem turnaje Torpédo Havířov. Proti nám byli kluci a holka z Oder celkem zaskočeni a tak nám postačilo si pohlídat Kamila s č. 3 a dovést tak zápas do vítězného konce.

Florbal torpédo Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 6:3

Poslední zápas turnaje byl zároveň souboj o první místo. Havířovští na nás vlítli, jak zákon káže za zvuku burácejících bubnů domácích fanoušků okupujících tribunu sportovní haly. Srdnatě jsme odolávali tlaku a dokonce jsme dokázali z brejků jít do dvoubrankového vedení. Postupně nám ovšem docházeli síly a začala se projevovat únava. Toho soupeř dokázal využít a tak otočit utkání ve svůj prospěch a na turnaji nakonec zvítězit.

CELKOVÉ POŘADÍ:

  1. Florbal torpédo Havířov
  2. FBC Vikings Kopřivnice
  3. FBC SVČ Juventus Odry
  4. 1. FBK EAGLES Orlová
  5. FIT Sport Clubs Rebels

 

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.