FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci v Orlové stříbrní

Ligový turnaj mladších žáků hostila v sobotu dopoledne Orlová a kopřivnickému družstvu se tam dařilo. Postupně porazili Rožnov 5:0, Orlovou 7:0, Horní Suchou 16:1 a podlehli až v posledním zápase Vítkovicím 6:4. A nebýt velké chyby rozhodčích, mohl zápas s Vítkovicemi dopadnou možná jinak.

V prvním zápase jsme narazili na Sršně z Rožnova. A i když to byl první zápas obou týmů, tak probíhal od samého začátku ve vysokém tempu. Dařilo se nám zodpovědně bránit a rychle přecházet do protiútoku, což hlavně využívala první formace ve složení Kostelník, Žabenský a Grobař. A když se k tomu přičetl i nadprůměrný výkon brankáře Holendy a trocha štěstí, tak výsledek 5:0 pro naše barvy byl zasloužený.

V dalším zápase proti domácím borcům s Orlové si odbyl svou první brankářskou premiéru Honza Bartoň a nutno říci, že si nevedl vůbec špatně. Předváděl skvělé zákroky, za které by se nemusel stydět leckterý mnohem starší gólman. Také jeho zásluhou jsme porazili Orlovou 7:0.

Proti klukům z Horní Suché, většinou věkem elévům, jsme nastoupili v roli favorita. Tuto roli jsme potvrdili a dokázali zápas předčasně ukončit za stavu 16:1.

Poslední zápas, který byl zároveň zápasem o první místo mezi námi a Vítkovicemi, byl velice vypjatý s bojovným nábojem mezi oběma týmy, kterému pomohli rozhodčí svým velice špatným výkonem. Bohužel jsme na to doplatili a zápas prohráli 4:6. Na turnaji jsme obsadili celkově druhé místo.

Kompletní výsledky mladších žáků naleznete zde.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.