FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žáci

Mladší žáci v Bruntále zlatí!

Nejdelší výjezd mladších žáků v sezóně až do 100 km vzdáleného Bruntálu dopadl na výbornou. Kopřivnické družstvo sice v prvním zápase na turnaji podlehlo Frýdku-Místku těsně 1:2, ale v ostatních zápasech už kopřivničtí hráči svým soupeřům nedali šanci. A protože přemožitel Kopřivnice, Frýdek-Místek prohrál a remizoval, bylo z toho nakonec 1. místo!

Po daleké cestě jsme první zápas sehráli s FBC Frýdek – Místek. Přestože jsme to byli my, kdo otevřel skóre zápasu, přesto se nám jej nepodařilo přivést do vítězného konce. Konečným výsledkem 1:2 jsme udělali obrovskou radost frýdeckým, kterým se po dlouhých letech podařilo mladé vikingy porazit.

V dalším zápase jsme si lehce poradili s nováčkem soutěže FBC Rebels Hradec, které jsme vyprovodili výsledkem 11:3.

Třetím soupeřem byl nám dobře známý Slovan Havířov. Slovanu jsme měli co oplácet z předchozích turnajů, což se podařilo. Výsledek 8:1 pro Vikings. Nutno říci, že Havířov nebyl v plné síle a do zápasu nasadil i pár talentovaných elévů.

Poslední zápas jsme sehráli s domácími Pantery. Bruntálští na turnaji ještě neprohráli, na čemž měl velikou zásluhu, i když poněkud nadměrný, přesto skvěle chytající brankář. Nám se ovšem podařilo najít recept jak dopravit míček za jeho záda a to několikrát. Skvělou kombinační hrou, převážně prvního útoku, se nám podařilo zápas vyhrát a dovést si tak z Bruntálu zlatý pohár!

Kompletní výsledky MS ligy mladších žáků naleznete zde.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.