Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.vikings.cz/www/web/libraries/joomla/cache/storage/file.php on line 460
Nisa Open 2007
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_06.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3139559
Dnes
Včera
Minulý měsíc
1397
2901
86879

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Neligové Turnaje - Mladší Žáci

Nisa Open 2007

Ani v letošním ročníku Libereckého turnaje Nisa Open se nepodařilo dosáhnout na medailová umístění. Letos žáci ztroskotali ve čtvrtfinále na FBŠ Bohemians Praha.

Ani do třetice to bohužel nevyšlo, v letošním ročníku Nisa Open skončili žáci ve čtvrtfinále. Jejich přemožitelem byl tým FBŠ Bohemians Praha.

 

Turnaj začínal pro žáky již v pátek a prvním soupeřem měl být slovenský tým Šk Slávia SPU DFA Nitra. Soupeři se ovšem porouchal autobus a jeho páteční zápas byl tak kontumován ve prospěch našeho týmu. Na druhý zápas se již soupeř dostavil a pro žáky tak začal turnaj.

FBC Vikings Kopřivnice x Black Angels 10:1

Naši kluci byli pěkně hladoví po zápasech a pražský tým to pěkně odnesl. Kluci se od začátku pustili do soupeře, kterému v zápase nedovolili téměř nic, pouze čestný úspěch. Na jeho kontě ovšem bylo 10 branek a nutno podotknout, že padaly po velice pohledných akcích.

Po prvním hracím dni měli žáci na kontě 2 vítězství a v sobotu je čekal poslední soupeř ve skupině FBŠ Bohemians Praha. Zápas začínal již v 8:00 a tak po brzkém ranním vstávání nastal přesun z ubytovny Zámeček na halu Dobiášova.

FBC Vikings Kopřivnice x FBŠ Bohemians Praha 5:2

Již od prvních minut bylo znát, že pražský tým přivezl do Liberce velice silný výběr. Naši žáci se ujali vedení 1:0, ale soupeř brzy vyrovnal. žákům se ovšem podařilo znovu soupeře přehrát a postupně navýšit skóre až na konečných 5:2.

Kopřivnickému týmu se podařilo s přehledem vyhrát skupinu a čekalo ho osmifinále proti slovenskému týmu Bogdau Stupava. Zápas začínal až ve večerních hodinách a tak se hráči vydali do Aqua centra Babylón. Do večerních hodin někteří rodiče a doprovod stihli navíc návštěvu ZOO nebo výstup na Libereckou dominantu Ještěd.

 Aquacentrum Babylón... Ještěd...

FBC Vikings Kopřivnice x Bogdau Stupava 8:3

Osmifinálový zápas proti Slovenskému týmu žáci zvládli poměrně s přehledem. Velice brzo si vypracovali slibný tříbrankový  náskok. Soupeř ovšem dvěma poměrně šťastnými zásahy snížil a vypadalo to opět na drama. Ale nestalo se tak. Žáci ještě do přestávky dvěma brankami znovu získali tříbrankový náskok a zápas s přehledem dotáhli do vítězného konce.

I druhý turnajový den pokračoval dle plánu a žáci se po velice povedených výkonech probojovali mezi osmičku nejlepších. Klíčový čtvrtfinálový zápas je čekal v neděli a soupeřem jim bylo znovu družstvo FBŠ Bohemians Praha.

FBC Vikings Kopřivnice x FBŠ Bohemians Praha 2:3

Trenérem pražského týmu byl nejlepší střelec play-off  Fortuna Extraligy Michal Jedlička a na zápas proti kopřivnickému týmu se připravil velice dobře. Bohemka začala velice aktivně a po dvou velkých zaváháních našich hráčů se ujala velice brzy vedení 2:0. Když navíc o chvíli později se trefili hráči Bohemians potřetí, vypadalo to na jednoznačnou záležitost. Kluci se ovšem nevzdali a zabojovali. Ještě do přestávky se podařilo Adamovi Macháčkovi snížit a ve druhé části se podařilo Jakubovi Machovi vstřelit kontaktní branku. Kopřivnice se tak dostala zpět do zápasu. Kluci se snažili, bojovali, ale vyrovnat se již nepodařilo. Bohemians tak vyřadili žáky z bojů o medaile.

Na konci zápasu bylo zklamání veliké. Kopřivničtí žáci předváděli velice pohledný florbal a jediné zaváhání na turnaji je odsoudilo až na konečné 5.-8. místo. Bohužel i takový je sport a byla velká smůla, že turnajový pavouk svedl oba týmy už ve čtvrtfinále. Byl to totiž podle většiny přítomných jeden z nejlepších zápasů na turnaji.

I tak patří velké poděkování všem hráčům za předvedené výkony a taky rodičům, kteří vytvořili skvělou atmosféru, pomohli s dopravou a celkovou organizací. Kompletní výsledky naleznete na turnajových stránkách www.nisaopen.net

Družstvo žáků na turnaji Nisa Open 2007...

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze