• header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_06.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3348429
Dnes
Včera
Minulý měsíc
3152
7413
107416

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Neligové Turnaje - Mladší Žáci

Nisa Open 2008 - prokletí zlomeno

Do Liberce na turnaj ,,Nisaopen“ odjíždělo družstvo mladších žáků s předsevzetím prolomit smůlu, která nás provázela po dobu minulých třech ročnících. A to se taky našim borcův povedlo!

 

První zápas ve skupině jsme odehráli se soupeřem, kterého jsme znali ze setkání MŽ v Hranicích a který nás tam dokázal řádně potrápit. SK Florbal Benešov nastupoval do utkání s evidentně větší nervozitou než naši hráči. I když soupeř občas předváděl pěkné akce, tak ztroskotal na špatně hrající obraně a umožnil nám tak dovést zápas k vítěznému konci s konečným výsledkem 10:0. V druhém zápase jsme narazili na vítěze liberecké ligy Crazy team FBC Liberec  se kterým jsme si také dokázali poradit a porazit ho 5:1. Tím první turnajový den pro nás skončil a s klidným vědomím jistého postupu ze skupiny jsme se přesunuli do kempu, kde jsme byli ubytování. Druhý turnajový den pro nás začal brzo ráno, kdy jsme nastoupili proti poslednímu týmu ve skupině Wizards DDM Praha 10. Toto družstvo nás před třemi lety vyřadilo v osmifinále a tak jsme jim měli co oplácet. Nutno napsat, že tento zápas byl pro nás ve skupině nejlehčí a opravdu mnohdy, převážně díky první lajně, připomínal spíše kolotoč, kdy soupeři nezbývalo víc než se jen dívat za míčkem. Díky soupeřově brankáři byl výsledek pouze 8:0.

Večer jsme se přesunuli na arénu č.1, kde jsme se měli utkat ve čtvrtfinále s druhým ze skupiny ,,D“  FB Hurrican Karlovy Vary – soupeř pro nás absolutně neznámý. Tento zápas jsme zvládli na jedničku a soupeře prakticky nepustili k míčku. Výhra 12:0 nás posunulo do semifinále kde nás čekal SSK Future, což bylo ,,Béčko“ Future a hráči převážně ročníku 95 s jedním hráčem na výjimku. Hráči tohoto týmu jakoby chtěli svému trenérovi ukázat, že i když jsou hráči B-týmu,  tak dokážou hrát krásný florbal a dokázali nás potrápit. Výhrou 4:1 jsme si zajistili finále proti A-týmu SSK Future – x3m. Obavy ze soupeře vedeným kapitánem a jedním z nejlepších hráčů republiky Davidem Sládečkem, rozptýlila perfektně hrající první lajna kdy během prvních 30s hry dokázala soupeři vsítit dvě branky. Naši borci toto finále nepodcenili a ve třetí třetině proměnili zápas v exhibici a dokázali ho dovést do vítězného konce za stavu 8:2.

více o turnaji na www.nisaopen.net

Nisa Open 2008 ...

Nisa Open 2008 ...

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze