FBC Vikings Kopřivnice - Neligové Turnaje - Mladší Žáci

Nisa Open 2009

Po minuloročním triumfu v podobě vítězství na mládežnickém turnaji Nisa Open v kategorii BU14 se letos mladí kopřivničtí florbalisté vraceli z Liberce s prázdnou.

Rozhodně ovšem nelze hovořit o neúspěchu. V konkurenci nejlepších mládežnických týmů obstáli a vyřazeni byli až týmem Pepina Ostrava, který se maskoval pod názvem florbalky.com.

Úvodní zápas zvládli kopřivničtí žáci výborně a po výborném výkonu si poradili s týmem Bohemians II 4:0. Pak ovšem přišla trošku nešťastná porážka od týmu USK Slávie Ústí n. Labem 2:4. Druhý hrací den rovněž nezačal nejlépe, když mladí hráči Kopřivnice dostali pořádnou lekci od týmu SSK Future startujícím pod názvem Proflorbal. Nad zejména fyzicky zdatnějšími protihráči neměli kopřivničtí florbalisté příliš moc šancí a podlehli vysoko 7:0. To zápas s Libercem byl zase o něčem jiném. Vyrovnaný zápas nakonec pro sebe rozhodli hráči Kopřivnice a vyhráli 2:1.

Semifinálovým soupeřem byl tým Florbalky.com, který byl složen z hráčů Pepina Ostrava. Vítěz MS ligy si poradil i v tomto zápase a naše mladší žáky vyřadil z turnaje porážkou 4:2.

Ikdyž letos se na stupně vítězů nedosáhlo, je třeba ocenit snahu všech hráčů, poděkovat trenérům a rodičům za podporu a dobrou reprezentaci klubu v dalekém Liberci.

Kompletní informace o turnaji na: www.nisaopen.net

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.