• header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_05.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3406818
Dnes
Včera
Minulý měsíc
108
3884
107416

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žákyně

Z Opavy opět medaile

nahled clanek ml zakyne opavaNa předposlední turnaj letošní sezóny jsme vyjížděli v sobotu 8.4.2017 do Opavy, kde už jsme v letošní sezóně jednou uspěli. Zde nás čekaly opět čtyři náročná utkání.

První utkání proti celku FBC ČPP Bystroň Group Ostrava bylo herně tvrdší, ale holky se nenechaly zaskočit a soupeřkám oplácely souboje stejnou měrou. Celé utkání jsme vedli, Ostrava však postupně zvyšovala svůj tlak a půl minuty před koncem utkání se soupeři podařilo vyrovnat na konečných 3:3. Tento výsledek jsme brali jako dobrý vstup do turnaje.

Po krátké, jedno zápasové pauze nás postupně čekaly zápasy proti dvěma domácím celkům a týmu FBS Olomouc.

První z dvojice byl tým S.K. P.E.M.A. Opava ŽLUTÉ. V tomto utkání jsme od začátku se soupeřem drželi krok a po proměněných krásných akcích jsme se dokonce dostali do vedení. V druhé půli utkání jsme již kontrolovali své vedení, které jsme postupně navyšovali až na konečných 10:2 a začali jsme pokukovat po „bedně“.

Druhý z dvojice byl tým S.K. P.E.M.A. Opava MODRÉ. I v tomto zápase holky plnily taktiku, kterou jsme si domluvili a ukázaly, že se soupeře nebojí. „MODRÉ“ Opavě jsme sice nakonec podlehli 3:5, ale nutno podotknou, že to byl krásný florbalový zápas z obou stran.

Čekal nás poslední zápas turnaje. Pokud jsme se chtěli s jistotou umístit na bedně, museli jsme porazit tým FBS Olomouc, což se nám nakonec nepodařilo a prohráli jsme 1:6. V tomto utkání už byla znát na děvčatech únava a herní projev už nebyl takový, jako v prvních třech utkáních.

Vývoj turnaje nás však jednoznačně nemusel posunout na očekávané třetí místo a museli jsme počkat na výsledek zápasu „MODRÉ“ Opavy a Ostravy, který měl vše rozhodnout. Domácí Opava po těžkém boji Ostravu porazila a naše kladné celkové skóre nám nakonec zajistilo skvělé 3. místo v tomto turnaji!

Holkám děkuji za skvělý výkon a odhodlání, které předvedly a sklízely nejeden potlesk a uznání z publika.

Jen tak dále čeká nás ještě poslední turnaj sezóny!

Sestava:

Kristýna Bajerová (G), Lucie Zelinková (G) – Pavla Sopuchová, Hana Pištěláková, Barbora Wolfová, Kateřina Zavadilová, Eliška Boháčiková, Kateřina Lípová, Markéta Řezníčková.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.