FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žákyně

Mladší žákyně zakončily sezónu na druhém místě

Už jsem se začínala bát, že takový turnaj s holkami nezažiju. Štěstí si na nás sedlo a prostě nás neopustilo celý turnaj. První zápas s Odrami byl tuhým bojem, ve kterém jsme ztratily vedení 3:1, ale nakonec zvítězily 5:3. V těžkých chvílích nás podržela gólmanka a vítězný gól do prázdné brány byl sladkou tečkou na konec zápasu.

Ve druhém zápasu prostě Přerovu nebylo přáno. Velmi brzy jsme se sice dostaly do vedení 1:0, ale od té chvíle nás Přerov přehrával a jediné, co jim chybělo, bylo dát gól. Brankářka Kristýna Bajerová, konstrukce brány, obětavý výkon hráček a spousta štěstí. To vše stálo při nás. Ve druhé třetině jsme si vítězství pojistily druhým gólem a zápas dotáhly do vítězného konce.

Třetí zápas a proti nám silný soupeř z Olomouce. Holky hrály skvěle. Soupeř se sice ujal brzy vedení 1:0, ale my jsme srovnaly. Tak navýšil na 2:1. My jsme znovu srovnaly. Tak do třetice zvýšil na 3:2 a my to tak zase nenechaly. Moc pěkný zápas. Skvělé výkony brankářek na obou stranách. 30 sekund před koncem, se k nám na jediný moment v celém turnaji, štěstí nepřiklonilo a Olomouc dala čtvrtý gól. Na to už jsme odpovědět nedokázaly. Byl to však náš nejlepší zápas s tímto silným soupeřem.

Poslední zápas turnaje, poslední zápas sezóny a také můj poslední florbalový zápas jsme odehrály proti Hranicím.

Moc jsme si přály zakončit sezónu vítězným zápasem. A to se nám taky podařilo. Zvítězily jsme 5:3.

Dneska jsme měly prostě formu jako hrom a ani Hranice nás nedokázaly zastavit. Barča Wolfová čekala na svou první trefu dva roky. Dnes se trefila 3x. Jak říkám, forma jako hrom.

Na turnaji jsme 3x zvítězily a obsadily tak druhé místo. Byl to náš nejlepší turnaj a já jsem moc ráda, že můžu odejít s dobrým pocitem, že jsem holky přece jen něco naučila.
Za celou sezónu bych chtěla poděkovat nejen hráčkám, trenérovi Martinovi, ale také těm málo rodičům, kteří nás aktivně podporovali a hlavně nám pomáhali s odvozem na turnaje a zpět. Moc jich opravdu nebylo.

Za sebe bych chtěla poděkovat také Marku Jehlárovi, který mi po celou dobu trénováni byl odborně nápomocen a vždy mi vzorně připravil podklady na domácí turnaje.
Děkuji za zkušenost a ať se všem kopřivnickým florbalistkám a florbalistům daří.

Sestava: Kristýna Bajerová, Lucie Zelinková, Monika Polášková, Eliška Bohačiková, Barča Wolfová, Kateřina Zavadilová, Hanka Pištěláková, Natálie Maternová a zraněná morální opora Pavla Sopuchová

Trenéři: Martina Bílková, Martin Řezníček

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.