FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žákyně

Mladší žákyně doma čtvrté

Čtvrtý turnaj letošní sezóny jsme pořádali na domácí půdě v neděli 17.12.2017. Z důvodu neúčasti týmu Florbal Torpedo Havířov nás tak čekaly dva zápasy proti rozdělenému týmu Přerova a to FBC Dračice Přerov 1, FBC Dračice Přerov 2 a na závěr 1. SC TEMPISH Vítkovice. 

První utkání proti FBC Dračice Přerov 1 bylo do první poloviny herně vyrovnané. Ve druhém poločase nás však hostující celek přestřílel a úvodní utkání turnaje jsme prohráli 1:6.

Po jedno zápasové pauze následoval zápas proti druhému týmu z Přerova a to FBC Dračice Přerov 2. Pokud chtěly děvčata pomýšlet na medailový úspěch, nezbývalo jim nic jiného, než „druhý“ Přerov porazit. To se holkám také povedlo a v krásném florbalovém zápase, kde bylo vidět spoustu hezkých akcí, jsme od začátku byli o krok před soupeřem a to vydrželo až do konce. Ve druhém utkání jsme zvítězili 4:2.

Během další jedno zápasové pauzy se holky postupně připravovaly na třetí utkání proti celku 1. SC TEMPISH Vítkovice, kde šlo holkám o všechno... Celé utkání však bylo v režii soupeře a Vítkovicím jsme nakonec podlehli hrozivých 0:14.

Holky tak na domácím turnaji obsadily konečné 4. místo.

Sestava: Kristýna Bajerová (G), Lucie Zelinková (G) - Kateřina Lípová, Andrea Čípová, Amy Chvístková, Barbora Wolfová, Natálie Maternová, Markéta Řezníčková, Natálie Šudáková, Kristýna Komačková, Adéla Barglová, Agáta Čierná.

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.