FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žákyně

Žákyně bojovaly v Odrách

Mladší žákyně se ve druhém turnaji sezóny představily v Odrách. Další porci čtyř zápasů děvčata odehrály proti soupeřům z Oder, Vítkovic, Přerova a Olomouce.

SVČ Odry - FBC DDM Vikings Kopřivnice 4 : 1
Prvním soupeřem byl domácí tým SVČ Odry. Ospalým začátkem a absencí střelby z naší strany děvčata jakoby zapomněly na své výkony v prvním turnaji. V herně vyrovnaném zápase jsme však s celkovými pěti střelami na soupeřovu branku nemohli pomýšlet na vítězství.

FBC DDM Vikings Kopřivnice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3 : 9
V druhém zápase proti Vítkovicím děvčata stále čekaly na probuzení, které přišlo až v posledních třech minutách. To už však bylo pozdě na zvrat v tomto utkání, ale dávalo nám to naději do dalších zápasů.

FBC DDM Vikings Kopřivnice - FBC Přerov 7 : 4
Třetí soupeřem byl pro děvčata celek z Přerova. Děvčata od začátku diktovaly tempo zápasu, svými přesnými nahrávkami a herními kombinacemi přehrávaly soupeře. Střelecky a herně probuzené hráčky zasypávaly soupeřovu brankou jednou střelou za druhou a dovedly zápas do vítězného konce.
Tento zápas prozatím hodnotím jako nejlepší v letošní sezóně.

FBS Olomouc - FBC DDM Vikings Kopřivnice 8 : 3
Posledním soupeřem byly pro děvčata letos poprvé soupeřky z Olomouce. V první polovině nás zkušenější soupeř přehrál. Ve druhé polovině jsme již byli vyrovnaným soupeřem, ale nepodařilo se nám vstřelit kontaktní góly k případnému obratu a s Olomoucí jsme tak prohráli.

Zvláštní poděkování patří „druhé“ gólmance Petře z Oder, která nám hodně pomohla a odchytala za nás celý turnaj a předvedla nejen svému trenérovi, že má v sobě velký potenciál.

Sestava:
Natálie Šudáková, Kristýna Komačková, Kristýna Strnadelová, Markéta Řezníčková, Bára Hrčková, Laura Sochová, Gabriela Míčková a Natali Pavlátová.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.