FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žákyně

Neobvyklý výsledek v Přerově

Mladší žákyně se ve třetím turnaji sezóny představily v Přerově. Zde děvčata odehrály čtyři zápasy proti soupeřům z Ostravy, Olomouce, Přerova a Vítkovic.

FBC DDM Vikings Kopřivnice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3 : 8 (0:5)
Prvním soupeřem byl tým z Ostravy. Děvčata bohužel nezachytily rychlý nástup soupeře do zápasu v první poločase a to se odrazilo na jejich herním projevu. Druhá půle už byla herně i gólově vyrovnaná, ale smazat gólové manko se bohužel nepovedlo.

FBS Olomouc - FBC DDM Vikings Kopřivnice 0 : 0
Letos podruhé nás čekaly soupeřky z Olomouce. Krásný florbalový zápas plný hezkých kombinací, ale hlavně skvělý výkon brankářek na obou stranách. Tento zápas, ve kterém nepadl ani jeden gól, byl i přesto až do poslední vteřiny hodně napínavý. Oba týmy byly po tomto neobvyklém florbalovém výsledku odměněny aplausem za krásný florbal, ale ta největší pochvala patřila brankářkám.

FBC Přerov - FBC DDM Vikings Kopřivnice 3 : 7 (1:5)
Třetím soupeřem byl pro děvčata domácí celek z Přerova. Letos se nám už jednou tento tým podařilo porazit a děvčata byly po remíze z předešlého utkání rozhodnuté napravit svou střeleckou reputaci. V tomto utkání se dařilo vše, přesné nahrávky, herní kombinace ale především střelba. Děvčata zasypávaly soupeře jednou střelou za druhou a zápas měli celou dobu pod svou kontrolou. V tomto zápase se střelecky prosadilo i naše nejmladší trio hráček.

FBC DDM Vikings Kopřivnice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1 : 7 (0:5)
Poslední zápas proti Vítkovicím děvčata bohužel nezvládla. Únava a psychika v tomto zápase byly soupeř, se kterým si děvčata bohužel neporadily a v tomto utkání herně propadly. Chyb bylo mnoho a soupeř je trestal nemilosrdně.

Děvčata se zlepšují, ale stále máme ještě na čem pracovat. Na tomto turnaji nám trio nejmladších předvedlo, že se nebojí a dokážou i přes svůj věk být nepříjemným soupeřem.

Sestava:
Lucie Zelinková, Kristýna Komačková, Hana Chalupová, Kristýna Strnadelová, Markéta Řezníčková, Bára Hrčková, Laura Sochová, Barbora Kapounová, Dorota Michlíková a Natali Pavlátová.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.