• header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_02.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3362124
Dnes
Včera
Minulý měsíc
3291
6340
107416

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žákyně

Dvě výhry na domácím turnaji

Mladší žákyně se v pátém turnaji sezóny představily v sobotu 23.11.2019 na domácí palubovce Vikings Arény. Děvčata odehrály opět čtyři náročné zápasy proti soupeřům z Oder, Olomouce, Přerova a Ostravy.

FBC DDM Vikings Kopřivnice - SVČ Odry 7 : 2 (3:2)

Prvním soupeřem byl tým SVČ Odry. Od začátku utkání děvčata určovaly tempo a za mocné podpory fanoušků dovedly úvodní utkání turnaje do vítězného konce. V tomto zápase se střelecky opět prosadily i naše nejmladší hráčky.

FBS Olomouc - FBC DDM Vikings Kopřivnice 5 : 3 (2:2)

V druhém zápase proti Olomouci děvčata opět předvedly krásný florbal a po vyrovnané první půli všem ukázaly, že v této sezóně se stále herně zlepšují a o dramatická utkání nebude nouze. V druhé půli stále držely krok se zkušenějším soupeřem, ale dvě chyby v závěru rozhodly o výhře Olomouce.

FBC DDM Vikings Kopřivnice - FBC Přerov 3 : 2 (2:1)

Třetím soupeřem byl pro děvčata celek z Přerova. Od začátku vyrovnané a tvrdé utkání plné krásných herních kombinací, ale i zákroků brankářek na obou stranách dostalo do varu celou Vikings Arénu. Drama až do posledních vteřin však naše děvčata zvládly a ukázaly, že i takto vypjaté utkání umí dovést do vítězného konce.

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FBC DDM Vikings Kopřivnice 9 : 1 (8:1)

Posledním soupeřem byly pro děvčata zkušené hráčky z Ostravy. V první polovině nás zkušenější soupeř jednoznačně přehrál a tím v podstatě rozhodl toto utkání. Děvčata v druhé polovině utkání byly již vyrovnaným soupeřem a především díky skvělým zákrokům brankářky udržely výsledek na jednociferné číslici.

Děvčata se stále zlepšují a poprvé v této sezóně se radovaly z výhry na turnaji dvakrát. I trio nejmladších opět předvedlo, že se nebojí a dokážou i přes svůj věk a výšku být nepříjemným soupeřem. Tento turnaj byl prozatím nejlepším v této sezóně, kde děvčata i přes porci čtyř těžkých utkání předvedly vyrovnané výkony.

Sestava:
Lucie Zelinková - Kristýna Komačková, Kristýna Strnadelová, Markéta Řezníčková, Bára Hrčková, Laura Sochová, Dorota Michlíková, Barbora Kapounová a Natali Pavlátová.
Trenér:
Martin Řezníček

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.