FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žákyně

Druhé místo z Ostravy

Mladší žákyně po dlouhé, více jak dvou měsíční zápasové pauze vstoupily úspěšně v neděli 2.2.2020 do druhé poloviny sezóny turnajem v ČČP Aréně Ostrava proti soupeřům z Oder, Přerova a Ostravy. 

FBC DDM Vikings Kopřivnice - SVČ Odry 3 : 2 (2:2)

Prvním soupeřem byl tým SVČ Odry. Celé utkání bylo vyrovnané, ale děvčata dokázaly překlonit tu pomyslnou misku vah na svou stranu a utkání dovedly do vítězného konce.

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FBC DDM Vikings Kopřivnice 5 : 3 (3:2)

Druhým soupeřem byly pro děvčata zkušené domácí hráčky z Ostravy. Děvčata od začátku utkání byly vyrovnaným soupeřem a především díky skvělým zákrokům brankářky se postaraly o krásný zápas až do poslední sekundy.

FBC DDM Vikings Kopřivnice - FBC Přerov 5 : 4 (3:1)

Třetím soupeřem byl pro děvčata celek z Přerova. Od začátku vyrovnané a tvrdé utkání plné krásných herních kombinací, kde děvčata konečně zúročily svou tréninkovou píli. Drama až do posledních vteřin však naše děvčata zvládly a ukázaly, že i takto vypjaté utkání umí dovést do vítězného konce.

Děvčata se stále zlepšují a poprvé v této sezóně se díky dvěma výhrám radovaly z 2. místa na turnaji. Tento turnaj byl prozatím výsledkově i herně pro nás nejvyrovnanějším v této sezóně, kde děvčata i přes porci těžkých utkání předvedly svou bojovnost.

Sestava:

Kristýna Komačková, Kristýna Strnadelová, Markéta Řezníčková, Natálie Šudáková, Laura Sochová, Dorota Michlíková, Hana Chalupová a Sára Janotková

Trenéři:

Martin Řezníček, Libor Fojtík

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.