• header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_05.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3361959
Dnes
Včera
Minulý měsíc
3126
6340
107416

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žákyně

Žákyně vezou opět 2.místo

Mladší žákyně svůj sedmý turnaj sezóny odehrály v Odrách a zopakovaly 2.místo z předchozího turnaje. Zde děvčata odehrály opět čtyři nelehké zápasy proti soupeřům z Oder, Vítkovic, Přerova a Olomouce.

SVČ Odry - FBC DDM Vikings Kopřivnice 4 : 5 (0:1)

Prvním soupeřem byl domácí tým SVČ Odry. V herně vyrovnaném zápase, kdy jsme vedli o 3 góly, se domácímu celku podařilo ještě utkání zdramatizovat, ale děvčata si konec utkání dokázaly pohlídat a připsaly si tak první vítězství na tomto turnaji.

FBC DDM Vikings Kopřivnice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0 : 9 (0:5)

Druhý zápas proti Vítkovicím děvčata bohužel nezvládla. I přes naše trenérské rady si bohužel děvčata se soupeřem neporadily. Chyb bylo mnoho a každou z nich soupeř nekompromisně potrestal.

FBC DDM Vikings Kopřivnice - FBC Přerov 6 : 6 (0:6)

Třetím soupeřem byl pro děvčata celek z Přerova. Utkání, ve kterém si svou slabší chvilku vybrala v první polovině naše gólmanka, již vypadalo rozhodnuté. O přestávce však děvčata a hlavně Lucka v bráně vymazaly v hlavách vše co bylo a druhou půli zápasu začaly jako vyměněné hrát naši hru. Tlakem na soupeře, nahrávkami a poziční hrou dokázaly utkání vyrovnat. Drama až do posledních vteřin naše děvčata zvládly a ukázaly, že i takto zdánlivě rozhodnuté utkání umí ještě zdramatizovat.

FBS Olomouc - FBC DDM Vikings Kopřivnice 1 : 4 (1:3)

Posledním soupeřem byl pro děvčata celek z Olomouce. Pokud děvčata chtěly zopakovat 2. místo z předchozího turnaje nezbývalo než tento tým porazit. Děvčata byly po znovuzrození a remíze z předešlého utkání rozhodnuté napravit svou reputaci. V tomto utkání se dařilo soupeře držet pod neustálým tlakem. Děvčata předváděla přesné nahrávky, herní kombinace ale především střelbu a zápas měli celou dobu pod svou kontrolou. A obrovský aplaus na konci utkání byl tou největší odměnou.

Díky výhře nad Olomoucí se tak děvčata dostaly na konečné 2.místo v turnaji (hned za Vítkovicemi).

Děvčata se turnaj od turnaje zlepšují, ale stále máme ještě na čem pracovat.
Na tomto turnaji nám opět nejmladší hráčky předvedly, že se nebojí a dokážou bojovat a být nepříjemným soupeřem.

Sestava:
Lucie Zelinková, Kristýna Komačková, Kristýna Strnadelová, Natálie Šudáková, Markéta Řezníčková, Bára Hrčková, Laura Sochová, Barbora Kapounová, Dorota Michlíková, Hana Chalupová, Radka Fojtíková, Sára Janotková a Veronika Bučková
Trenéři:
Martin Řezníček, Libor Fojtík

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.