FBC Vikings Kopřivnice - Mladší Žákyně

Žákyně v Přerově opět na bedně

mlzne2

Mladší žákyně odehrály před jarními prázdninami svůj osmý turnaj sezóny v Přerově. Stále zlepšující se děvčata odehrály čtyři zápasy proti soupeřům z Ostravy, Olomouce, Přerova a Vítkovic.

FBC DDM Vikings Kopřivnice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3 : 7
Prvním soupeřem byl tým z Ostravy. Děvčata od první sekundy zápasu makaly na plno a vyrovnaná první půle slibovala hezký zápas. Druhá půle byla stále herně vyrovnaná, ale naše byť drobné chyby soupeř trestal a děvčata tak první zápas prohrály.

FBS Olomouc - FBC DDM Vikings Kopřivnice 1 : 3
Krásný florbalový zápas plný hezkých kombinací, ale hlavně skvělý výkon brankářek na obou stranách. Vyrovnaný zápas, kde jsme si dokázali soupeře pohlídat a hlavně proměnit gólové šance. Děvčata hrály pozičně a soupeře udržovaly pod neustálým tlakem a nenechaly nic náhodě.

FBC Přerov - FBC DDM Vikings Kopřivnice 5 : 6
Třetím soupeřem byl pro děvčata domácí celek z Přerova. V tomto utkání se dařilo vše, přesné nahrávky, herní kombinace ale především střelba. Děvčata zasypávaly soupeře jednou střelou za druhou a vyrovnaný zápas se ze všech svých sil snažili udržet pod svou kontrolou. I závěrečnou téměř minutovou power play soupeře děvčata sehrály na jedničku a udržely si tak i druhé vítězství na tomto turnaji.

FBC DDM Vikings Kopřivnice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4 : 13
Poslední zápas proti Vítkovicím děvčata bohužel nezvládla. Chyb bylo mnoho a soupeř je trestal nemilosrdně. Takovéto zápasy jsou však pro všechny hodně cennými zkušenostmi, hlavně pro ty nejmladší.

Na turnaji tak děvčata obsadily nevyhlašované 3.místo, kde se před námi umístily jen týmy Ostravy a Vítkovic. Děvčata se v této sezóně turnaj od turnaje zlepšují a ukazují všem, že mohou být vyrovnaným soupeřem. Naše nejmladší opět předvedly, že se nebojí a dokážou bez respektu bojovat s jakýmkoli soupeřem.

Sestava:
Lucie Zelinková, Kristýna Komačková, Kristýna Strnadelová, Natálie Šudáková, Markéta Řezníčková, Bára Hrčková, Laura Sochová, Barbora Kapounová, Dorota Michlíková, Hana Chalupová, Radka Fojtíková, Sára Janotková a Natali Pavlátová

Trenéři:
Martin Řezníček, Libor Fojtík

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.