FBC Vikings Kopřivnice - Muži A

Do Kopřivnice dorazí vedoucí celek soutěže, Náchod

logo nachod clanekTřetí domácí utkání čeká florbalisty Kopřivnice v sobotu 7. října. Od 19:00 se na sportovní hale SOU utkají s dosud neporaženým týmem Florbal Primátor Náchod. Tým z Náchoda letos postoupil v play-up do Národní ligy a zatím si vede skvěle, ze tří utkání má na svém kontě plný počet bodů a vede tabulku soutěže.

Náchod jako nováček soutěže nemohl začít sezónu lépe. V prvním utkání doma doslova roznesl Žďár n. S. 9:3 a podařilo se mu zaskočit ambiciózní Třebíč, kterému na jeho palubovce uštědřili rovněž poměrně vysokou prohru 4:8. V posledním odehraném kole už měli náchodští na mále. Ve své plechárně hostili dalšího nováčka soutěže Orel Telnici a ještě minutu před koncem bylo v souboji nováčků srovnáno na 2:2. 49 vteřin před koncem ovšem udeřil nejproduktivnější hráč Náchoda a celé soutěže Ondřej Bachtík a poslal svůj tým do vedení 3:2, které ještě náchodští stvrdili trefou do opuštěné klece.

Kopřivnice má prozatím na svém kontě v soutěži 6 bodů. V úvodním utkání doma podlehla Třebíči, ale po té urvala těsné vítězství proti Telnici v Brně a v posledním utkání doma porazila Gullivers Brno 4:2. Nyní ji čeká nová výzva a to dosud neporažený Náchod.

Vzájemné měření sil nebude pro oba týmy první. V minulosti spolu Kopřivnice a Náchod sehráli několik vzájemných utkání v tehdejší 1. lize. Oba týmy se potkaly v sezónách 2006/2007 a 2007/2008. V sezóně 2006/2007 muži zvítězili doma 4:0, odveta v Náchodě dopadla smírně po remíze 4:4. V následující sezóně se podařilo kopřivnickým doma vyhrát těsně 3:2 a odveta v Náchodě opět dopadla remízou, tentokrát 5:5.

Oba týmy se téměř po deseti letech utkají znovu v Národní lize. Kopřivnice bude chtít určitě doma bodovat, Náchod naopak prodloužit svou šňůru vítězství. Rozhodně se bude jednat o zajímavý zápas, který byste si neměli nechat ujít. Přidejte se k události na Facebook a dorazte do ochozů sportovní haly SOU, podpořit kopřivnický florbal! Pro ty co nedorazí bude k dispozici textový online. Zápas startuje v sobotu 7. října v tradičních 19:00.

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.