FBC Vikings Kopřivnice - Muži A

Kopřivnice bude cestovat do Hodonína na Aligátory

logo aligators2Kopřivnické florbalisty čeká další venkovní utkání. V rámci utkání 5. kola budou cestovat do Hodonína, kde pořádá svá utkání tým FbC Aligators Klobouky. Kopřivnice má za sebou neúspěšné pohárové utkání v Hluku a nyní se opět musí přeorientovat na ligovou soutěž. Utkání 5. kola Národní ligy se odehraje v Hodoníně na SH TEZA v neděli 15.10. od 17:00.

Kopřivnice má v soutěži za sebou celkem 4 kola s bilancí tří výher a jedné prohry. V úvodním kole podlehli doma Třebíči, pak ovšem zvládli jak venkovní utkání proti Telnici (10:11) tak dva těžké domácí zápasy proti Gullivers (4:2) a Náchodu (6:3). V tabulce jsou vinou horšího skóre a ziskem 9-ti bodů na druhém místě, právě za zmiňovaným Náchodem.

Soupeř z Klobouků u Brna bodoval v sezóně až ve svém třetím utkání proti Třebíči, kdy bral výhru 9:7. V předchozích dvou zápasech Národní ligy podlehl Žďáru a Opavě. Příštímu soupeři Kopřivnice se nedařilo ani v posledním kole, kdy prohráli zápas s nováčkem z Telnice. Suma sumárum se ziskem 3 bodů jsou Aligators až desátí.

Kopřivnickým se v Hodoníně proti Aligators příliš nedaří. V posledním měření sil v říjnu 2016 utrpěli Vikingové vysokou prohru 11:5 Ani v roce 2015 si body Kopřivnice z Hodonína nepřivezla, když podlehla domácím 6:3 a do třetice rok 2014 a těsná prohra 7:6 brankou v poslední minutě.

Další z hodonínských soubojů se odehraje v neděli 15.10. 2017 od 17:00 v místní hale TEZA. Textový online bude k dispozici na tomto odkazu.

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.