FBC Vikings Kopřivnice - Muži A

V sobotu dorazí do Kopřivnice Horní Suchá

logo FbK HSV sobotu 21.10. je na programu další kolo Národní ligy divize východ. Kopřivničtí florbalisté budou hostit na své palubovce tým z Horní Suché, kterému se letos příliš nedaří a se ziskem pouhých tří bodů okupuje poslední příčku tabulky Národní ligy divize východ. Utkání se odehraje na SH SOU v Kopřivnici v sobotu od 19:00.

Kopřivnice odehrála v minulém týdnu dvě utkání a ani v jednom se neradovala. V zápase 5. kola poháru cestovala na palubovku divizního týmu Spartak Hluk, kde byla domácími florbalisty vyřazena a s pohárovou soutěží se rozloučila po prohře 7:2. Zápas ovlivnil hlavně termín a čas utkání, kdy hlučtí pořadatelé využili předpisu soutěže a stanovili začátek utkání na nejdříve možný čas 18:00. Řada hráčů tak do 100 Km vzdáleného Hluku vůbec nemohla odcestovat kvůli pracovním povinnostem a podle toho dopadl i výsledek.

V posledním ligovém utkání kopřivničtí florbalisté cestovali do Hodonína, kde svá utkání v Národní lize pořádá tým Aligators Klobouky. Ani na další pokus se nepodařila Vikingům překonat kletbu hodonínské haly a i když v utkání vedli 1:5, nakonec odešli poraženi 7:5. Kopřivnice mohla pomýšlet na atak nejvyšší příčky v tabulce, nicméně prohra v Hodoníně je posunula až na pátou příčku.

Tým z Horní suché nezažívá dobrý vstup do sezóny. V minulém roce jako nováček soutěže si vedl mnohem lépe, ale do konce základní části je ještě daleko. Týmu z Horní Suché se podařilo bodovat hned v prvním utkání, kdy doma slavil těsnou výhru nad Rožnovem 6:5. V dalším utkání sehrál v Opavě, které podlehl 6:3. Další tři utkání odehrála Horní Suchá na domácí hale, ale ve všech třech případech odešla poražena. Žďáru podlehla 6:7, Třebíči 8:9 v posledním kole schytala debakl od nováčka z Telnice v poměru 4:15!

V minulé sezóně se oba týmy potkaly v základní části a v obou zápasech se radovali Vikingové. V Kopřivnici v září 2016 vyhráli 9:6 a tři body se podařilo přivést i z Horní Suché po vítězství 8:6 v prosinci.

První vzájemné měření sil je naplánováno na sobotu 21.10. od 19:00. Budeme rádi pokud se přidáte k události na Facebooku a dorazíte do ochozů sportovní haly podpořit domácí florbalisty. Pro ty co nedorazí bude k dispozici textový online.

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.