FBC Vikings Kopřivnice - Muži A

V sobotu hostí Kopřivnice Orly z Telnice

logo orel telniceZákladní část Národní ligy divize východ se v sobotu přehoupne do své druhé poloviny. Všechny družstva už sehrála vzájemné zápasy a nyní nastává čas odvetných utkání. První odvetu sehraje Kopřivnice proti nováčkovi soutěže týmu Orel Telnice a bude to bitva o 2. místo. Oba týmy totiž dělí v ligové tabulce jediný bod. Kopřivnice je s dvaceti body na 2. místě, telničtí florbalisté mají o bod méně a patří jim příčka třetí.

Kopřivnice se nenachází v příliš dobrém rozpoložení. V posledních dvou utkáních vůbec nebodovala. Nejprve podlehla na domácí palubovce Opavě 4:7 a nepovedlo se ani poslední venkovní utkání ve Žďáru n. Sázavou. Kopřivničtí Vikingové nezvládli koncovku a brankami v závěru nakonec podlehli Hipposu 6:3.

Kopřivnický soupeř z Telnice je naopak ve slušné formě. V posledních dvou utkáních nastřílel celkem 22 branek! Vysoké prohry si z palubovky Telnice odvezl jak Žďár tak i Snipers Třebíč. První vzájemné měřeni sil dopadlo lépe pro Kopřivnici. Oba týmy se poprvé střetly v rámci 2. kola na SH Tuřany u Brna. Již první třetina naznačila, že to bude přestřelka. Padlo v ní celkem devět branek. Vítězství nakonec slavili kopřivničtí, kterým se podařilo zvítězit v divokém zápase těsně 10:11.

Odveta se odehraje v sobotu 2.12. 2017 na SH SOU v Kopřivnici v tradičních 19:00. Přidejte se k události na Facebooku a dorazte podpořit kopřivnické florbalisty v bojích v Národní lize. Textový online bude k dispozici na tomto odkazu.

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.