FBC Vikings Kopřivnice - Muži A

Další kolo Národní ligy zavede Kopřivnici do Brna

logo gulls 2015O víkendu se odehraje kompletní 13. kolo Národní ligy divize východ. V něm budou kopřivničtí florbalisté cestovat na palubovku týmu Gullivers Brno a svedou zde souboj o druhou příčku tabulky. Kopřivnice se po 12-ti kolech a ziskem 23 bodů drží na 2. místě, na třetím místě jsou právě Gullivers, kteří mají ztrátu dvou bodů. Vzájemný duel se odehraje v Brně na sportovní hale Sport Point v sobotu 9.12. od 20:00.

Kopřivnice po dvou prohrách doma s Opavou a ve venkovním utkání ve Žďáru n. Sázavou musela bodovat a podařilo se. V pohledném utkání proti nováčkovi z Telnice, které se odehrálo poslední sobotu uspěli a podařilo se jim zvítězit celkem výrazně 9:5. Šlo o poměrně důležité utkání, protože tabulka od 2. do 10. místa je hodně vyrovnaná a bodový rozdíl je pouhých 6 bodů. Případná prohra by pro Kopřivnici znamenala okamžitý propad na 5. místo. K tomu nedošlo a Vikingové stále drží druhou pozici za suverénním Náchodem.

Gullivers měli dobrý start do soutěže, když se jim podařilo v prvních dvou kolech zvítězit. Pak ovšem přišla porážka první porážka právě od Kopřivnického družstva, po které následovaly další tři a poslaly brněnský tým téměř až na dno tabulky. Před koncem roku ovšem brněnský tým zdá se chytl skvělou formu, protože v posledních třech kolech si připsal plný bodový zisk. Naposledy brněnští Gullivers otočili zápas v Havličkově Brodě. V něm po celé utkání tahali za kratší konec pomyslného provazu, ale v poslední třetině převážili utkání na svou stranu a zvítězili 5:6.

V prvním vzájemném utkání, které se odehrálo v rámci 3. kola byla úspěšnější Kopřivnice. Na domácí palubovce se jí podařilo zvítězit 4:2. Odvetné utkání v této sezóně v Národní lize je odehraje v sobotu 9.12. 2017 od 20:00 na SH SportPoint. Textový online bude k dispozici na tomto odkazu.

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.