FBC Vikings Kopřivnice - Muži A

Po Vánoční pauze se rozběhne Národní liga, do Kopřivnice dorazí Aligators

logo aligators2Vánoce a Nový rok jsou za námi a po vánoční pauze se rozbíhají florbalové soutěže. Hned první lednový víkend startuje Národní liga divize východ svým 15. kolem. V rámci něho budou kopřivničtí florbalisté hostit na své palubovce tým FbC Aligators Klobouky. V tabulce dělí oba týmy celkem 8 bodů. Kopřivnice drží s 24-mi body čtvrtou příčku, soupeř z jihu Moravy je s 16-ti body desátý.

Kopřivnice měla na konci minulého kalendářního roku poměrně těžký los. Z posledních čtyř utkání hned tři hrála na palubovkách soupeřů. Z těchto čtyř utkání získala pouze 4 body, což mělo za následek opuštění druhé příčky a pád až na 4. místo. Posledním vítězným zápasem bylo domácí vítězství nad týmem Telnice na začátku prosince. Po té následovaly dvě venkovní utkání. Nejprve s Gullivers Brno v němž Kopřivnice brala bod za prohru v nájezdech. K poslednímu zápasu cestovali florbalisté Kopřivnice na palubovku vedoucího Náchoda. V dramatickém utkání nakonec i díky čtyřbrankovému Bachtíkovi musela Kopřivnice zkousnout prohru 5:3.

Soupeř z Klobouků u Brna je v průběžné tabulce na 10. místě. Poslední výhru slavil koncem listopadu nad Rožnovem a to po přesvědčivém vítězství 10:3. Pak ovšem přišla šňůra tří proher s týmy Žďáru, Třebíče a Telnice, což resultovalo v desátou příčku na které se nyní Aligators nachází.

První vzájemné měření sil v sezóně se odehrálo v polovině října minulého roku v Hodoníně a domácí uspěli po velkém obratu. Kopřivnice si v průběhu druhé části vypracovala vedení 1:5, ale o vedení v dalším průběhu utkání přišla a soupeř nakonec slavil výhru 7:5.

Odvetné utkání je naplánováno na sobotu 6. ledna na SH SOU v Kopřivnici od 19:00. Přidejte se k události na Facebook a dorazte do ochozů podpořit kopřivnický florbal. Textový online bude k dispozici na tomto odkazu.

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.