FBC Vikings Kopřivnice - Muži A

Kopřivnice bude cestovat na palubovku Havlíčkova Brodu

logo HB18. kolo Národní ligy divize východ zavede kopřivnické florbalisty do Havlíčkova Brodu, kde se utkají s týmem místních Erupting Dragons. Oba týmy dělí v tabulce 15 bodů. Kopřivnice je s 30-ti body na 4. místě. Havlíčkův Brod s body 15-ti na 11. místě. Do konce soutěže zbývá ještě 5 kol a koncovka základní čáti slibuje v Národní lize opravdu tuhé boje o play-off.

Kopřivnice má za sebou povedené domácí utkání proti poslední Bystřici n. Pernštejnem. Ve vyrovnané tabulce ve které je rozdíl mezi 2. a 8. místem pouhých 7 bodů se nyní hodí každý bod a proto Kopřivnice neponechala nic náhodě a v utkání v podstatě na jednu branku porazila Bystřici vysoko 13:2.

Letošní sezóna zřejmě pro Draky z Havlíčkova Brodu nebude jednoduchá. Momentálně jsou na předposledním místě tabulky a ikdyž je ve hře 5 utkání a 15 bodů, tak na play-off letos v Brodě zřejmě nedosáhnou. V prvním vzájemném utkání v letošní sezóně hraném v Kopřivnici šlo o velkou přestřelku, která skončila vítězstvím Kopřivnice 9:7. V utkání ovšem Kopřivnice vedla již 7:3, ale Brod v závěru utkání srovnal na 7:7 a drama se rozlousklo až v úplném závěru, kdy měla Kopřivnice spíše více štěstí a zvítězila.

Druhé odvetné utkání v sezóně 2017/2018 je naplánováno na sobotu 27. ledna na sportovní hale TJ Jiskra Havlíčkův Brod. Zápas začíná v 19:00 a jeho textový online můžete sledovat na tomto odkazu.

Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.